Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

No 1.jūlija tiks samazināts reisu skaits maršrutā Jelgava–Dobele un Dobele–Apgulde–Jelgava

25.06.2018

Izvērtējot pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršruta Nr.7363 Jelgava–Dobele un Nr.5471 Dobele–Apgulde–Jelgava reisos, no 2018. gada 1. jūlija tajos tiks samazināts reisu skaits.

Ņemot vērā, ka valsts sedz aptuveni pusi izmaksu, kas rodas, nodrošinot sabiedriskā transporta pakalpojumus maršrutā Nr.7363 Jelgava–Dobele, un ka autobusi šajā maršrutā nav piepildīti, no 1. jūlija pasažieru pārvadājumi vairs netiks nodrošināti reisā, kas līdz šim darbadienās Jelgavas autoostā tika uzsākts plkst.10.10.
 
Tāpat, pamatojoties uz zemo pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršruta Nr.5471 Dobele–Apgulde–Jelgava rīta reisā, turpmāk autobuss, kas no Dobeles darbadienās izbrauca plkst.6.55, pārvadājumus vairs neveiks. Līdz šim valsts no savas puses sedza aptuveni 80% izmaksu šī rīta reisa uzturēšanai.
 
Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Informācijas sagatavotājs:
Valsts SIA "Autotransporta direkcija