+A A
Svētdiena, 28. Februāris, 2021
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Nedēļas nogalē Vircava, Lielplatone un Svēte aicina uz svētkiem

17.07.2018

Sestdien, 21.jūlijā vairākos pagastos aizritēs izklaidējoši, muzikāli un sportiski pasākumi - Vircavas un Lielplatones pagasti aicina uz pagasta svētkiem, savukārt Svēte organizēs ģimeņu atpūtas un sporta dienu. Kā ierasts svētkos dalībnieki varēs baudīt muzikālus priekšnesumus, piedalīties dažādās sporta aktivitātes un radošās nodarbībās.

Ik gadu jūlija beigās Vircava aicina uz Vircavas muižas parku, kur vietējie ļaudis svin savus pagasta svētkus. Šogad svinīgā svētku atklāšana Vircavas muižas parka estrādē sāksies plkst. 15.00. Pēc tam svētku gājienā cauri muižas parkam visi dalībnieki dosies uz svētku laukumu, lai baudītu pasākuma aktivitātes.

“Mazākie varēs satikties un iepazīties ar zvēriņiem no “Mūsu zoo” un izlēkāties piepūšamajās atrakcijās. Lielākie - iztrakoties putu ballītē, kopā ar mammām un tētiem piedalīties ģimeņu stafetē, pārbaudīt savu drosmi un veiklību kluba “Remoss” atrakcijās. Savukārt “Lielās koka” spēles būs piemērotas visiem vecumiem. Seniorus ar veselīgām un piemērotām fiziskām aktivitātēm iepazīstinās sporta speciāliste. Kā ierasts, būs arī svētku loterija. Vakara pusē visi dalībnieki tiks cienāti ar svētku zupu, bet no plkst. 20.00 līdz 24.00 būs balle kopā ar grupu “Apvedceļš,” stāsta Vircavas pagasta pārvaldes vadītāja Rita Borščevska.

Krāsaini un pasākumiem bagāti 21.jūlijā pagasta svētki aizritēs arī Lielplatonē.

“Lielplatones pagasta svētki “Vasaras elpa 2018” šogad sāksies plkst.15.00. Pagasta svētki ir tā reize, kad visi varam satikties, sacensties kādā sporta spēlē, piedalīties dažādās atrakcijās, labākie un veiksmīgākie saņemt arī kādu balvu un citādi izcelties. Programmas piedāvājumu esam izveidojuši gana plašu, no plkst. 15.00 līdz 20.00 pasākuma dalībnieki varēs piedalīties radošās darbnīcās un mājražotāju tirdziņā. Plkst. 16.00 noritēs flamenko deju kluba “Duende” koncerts. Bērniem visu dienu darbosies piepūšamās atrakcijas, kā arī būs iespēja izjāt ar poniju. Vakara daļā plkst. 18.00 paredzēta Rīgas Dramaturgu teātra izrāde “Vai mana cūka pie jums nav bijusi”? (H.Paukšs), plkst. 20.00 dalībnieki varēs vērot pudeļu un glāžu šovu, bet plkst. 21.00 svētku koncertu ar grupu “Simple Man,” komentē Lielplatones pagasta pārvaldes vadītāja Līga Rozenbaha.

Savukārt Svētē šo sestdien notiks “Ģimeņu atpūtas un sporta diena”. Kā katru gadu tā norisinās Svētes pamatskolas sporta laukumā. Reģistrēties pasākumam iedzīvotāji varēs jau no plkst.10.00.

“”Ģimenes atpūtas un sporta dienu” organizējam ar mērķi, lai pasākumā piedalītos visa ģimene. Aktivitātes veidojam tādas, lai tās būtu piemērotas kā vecākiem, tā bērniem, tā ir lieliska iespēja kopā darboties, just līdzi vienam otra veiksmēs un neveiksmēs, kā arī jauki pavadīt laiku kopā. Laiku pasākuma dienā sola jauku, tādēļ, ceru, ka pasākums būs izdevies un apmeklēts. Šogad esam padomājuši arī par senioriem un jaunajām māmiņām. Senioriem tiks piedāvāta vingrošana veselības uzlabošanai, tāpēc aicinu seniorus tiešām nākt un apgūt vingrojumus, ko varēs pēc tam paši pildīt mājās. Tāpat arī jaunajām māmiņām būs iespēja apgūt dažādus vingrojumus. Speciāli izveidotā bērnu programma darbosies no plkst.11.00 līdz 15.00 ar dažādām radošām darbnīcām, stila stūrīti, hennas tatoo. Bērniem būs arī iespēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās,” skaidro Svētes pagasta kultūras darba vadītāja Sandra Jākobsone.