Otrdiena, 29. Septembris, 2020
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Aizvadīta mākslas, mūzikas un jaunrades nometne "Izkrāso pasauli 2018"

21.08.2018

Šogad 19.augustā noslēdzās ikgadējā mākslas, mūzikas un jaunrades nometne “Izkrāso pasauli”2018, kurā piedalījās 45 audzēkņi no  Jelgavas novada mūzikas un mākslas skolas. Tāpat 5 audzēkņi un  divi pedagogi - Ingrida Vaitkiene un Arūnas Vaitkus bija ieradušies no Lietuvas Alytaus rajona mākslas un sporta skolas.

Nometnes ietvaros audzēkņi strādāja dažādās mūzikas un mākslas meistardarbnīcās, kuras piedāvāja Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas radošie pedagogi.  Tika organizēta izglītojoša un atpūtas ekskursija, kuras laikā audzēkņi tikās ar mākslinieku Nugzaru Paksadzi, kas iedvesmoja jauniešus ar savu mākslas darbu izstādi un meistardarbnīcu jūras krastā. Radošās darbnīcas tika organizētas Abgunstes muižā mākslas simpozija laikā, kurā vienlaicīgi darbojās mākslinieki no Izraēlas ,ASV, Turcijas  u.c. valstīm. Abgustes muižā audzēkņi piedalījās plenērā un plastikas, veidošanas darbnīcā. Savā puzuru gatavošanas meistarībā dalījās meistare Ausma Spalviņa. Ar saviem mākslas  meistara trikiem un metodēm nometnē dalījās arī mūsu novadnieks mākslinieks Staņislavs Matuss .

Visas nedēļas laikā mūzikas audzēkņi cītīgi skandināja savus mūzikas instrumentus, gatavojoties koncertam. Brīvajos brīžos apmeklēja arī mākslas nodarbības.  Nometnes laikā tika izveidots kopkoris- “Izkrāso pasauli” un trīs deju grupas, kā arī  izspēlētas improvizētas teātra izrādes .

Nometnes noslēgumā  tika aicināti vecāki un draugi uz koncertu un audzēkņu darbu izstādi.

Nometnes vadītāja Liene Āboma

Ja nevēlaties, lai Jūsu attēls būtu publicēts, aicinām sazināties ar Jelgavas novada pašvaldību, rakstot e-pastu uz prese@jelgavasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 63024934.

Aizvadīta mākslas, mūzikas un jaunrades nometne "Izkrāso pasauli 2018"