Pirmdiena, 18. Novembris, 2019
Doloresa, Aleksandrs

Jelgavas novada jaunieši devušies uz starptautisku nometni Skotijā

10.09.2018

Laikā no 9. līdz 14.septembrim seši Jelgavas novada jaunieši piedalās starptautiskā jauniešu nometnē “My Town – Past, Present and Future”, kas norisinās Galashiels pilsētā, Skotijā.

Nedēļas laikā dalībniekiem būs iespēja prezentēt savu pašvaldību un valsti, veidot savas vides pieejamību un atpazīstamību caur jaunākajām tehnoloģijām, ko dalībniekiem prezentēs Galashiels Akadēmijas studenti. Tāpat jaunieši iepazīs Edinburgu un tiksies ar Skotijas Parlamenta pārstāvjiem. Nometnē piedalās jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Vācijas.

Jelgavas novada komandu pārstāv jaunieši, kas pēdējā gada laikā ir aktīvi iesaistījušies novada jaunatnes dzīves veidošanā.

Nometni organizē organizācija PAS (Planning Aid for Scotland), kuras darbības mērķis ir veidot aktīvu pilsonisko sabiedrību. Organizācija PAS un Jelgavas novada pašvaldība ir biedri sadarbības tīklā “Innovation Circle Network” un kopš 2009.gada projekta “Trans In Form” ietvaros ir izveidota ciešāka sadarbība.

Informācijas sagatavotājs:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste