+A A
Svētdiena, 28. Februāris, 2021
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Lielplatones internātpamatskolas komanda piedalās Starptautiskās Speciālās Olimpiādes jubilejas Cerību futbola turnīrā

21.09.2018

13.septembrī, Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas speciālās Olimpiādes (LSO) cerību futbola turnīrs par godu Starptautiskās Speciālās Olimpiādes 50 gadu un LSO 30 gadu jubilejai.  Kopā sacensībās piedalījās 16 komandas no Baltijas valstīm, tajā skaitā arī Lielplatones internātpamatskolas (Lielplatones IP) komanda, kas sacensības noslēdza godpilnajā 2.vietā.

 Sacensības tika atklātas ar Olimpiskās lāpas ienešanu Olimpiskajā centrā, kas tika uzticēta Rīgas pašvaldības policijai, ar kuru LSO ir izveidojusies laba sadarbība jau vairāku gadu garumā.

Svinīgo uzrunu sacensību dalībniekiem teica LSO Nacionālais direktors A.Lasis, novēlot visiem sportistiem izbaudīt labu spēli un uzvarēt stiprākajam, kaut gan uzvarētāji jau ir visi, jo ir ieradušies uz sacensībām un gatavi parādīt labu spēli un gūt pozitīvas emocijas.

Sportistus arī uzrunāja Lielplatones IP skolēns, kurš citēja LSO zvērestu: “Ļaujiet man uzvarēt. Bet, ja es nevaru uzvarēt, tad ļaujiet man būt drosmīgam šajā mēģinājumā.”

Ar jaukiem priekšnesumiem sacensību dalībniekus priecēja jaunieši no Sveķu Internātpamatskolas.

Lielplatones IP komandu šajās sacensībās pārstāvēja šādi izglītojamie- J.Liepiņš, H.Liepiņš, M.Liepiņš, A.Sorokins, K.Krēģis un D.Greiškalns. Skolēnus šīm sacensībām sagatavoja viņu sporta skolotāja Guna Adamoviča.  

"Ļoti novērtēju sasniegto augsto rezultātu un visu iesaistīto pušu ieguldījumu. Īpašu paldies vēlos teikt pašiem sportistiem par dalību šajās sacensībās un Lielplatones internātpamatskolas direktoram Andrim Urbānam par iespēju piedalīties,” tā G.Adamoviča.