Trešdiena, 4. Augusts, 2021
Romāns, Romualds, Romualda

Aicina uz tīklošanās semināru "Iespējas un izaicinājumi uzņēmēju sadarbībai zinātnē"

26.09.2018

Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar LIAA Tehnoloģiju skautiem organizē tīklošanas semināru "Iespējas un izaicinājumi uzņēmēju sadarbībai zinātnē", kas notiks 10.10.2018.,pl.11.00,  Jelgavā, Pasta ielā 37, Jelgavas novada pašvaldības Lielajā zālē (1.stāvs). Semināra mērķis – savest kopā  uzņēmējus, ideju autorus un  pētniekus, lai  uzzinātu, kā sadarbībā ar pētniecības organizācijām varat risināt sev aktuālos jautājumus jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādē un pilnveidošanā.

Ņemot vērā globalizāciju un konkurences pieaugumu starp uzņēmējiem, ir skaidrs, ka Latvijas uzņēmēju nākotne ir zināšanās balstītos produktos ar augstu pievienoto vērtību. Tāpēc ir svarīgi rast aizvien jaunus sadarbības veidus starp uzņēmējiem un zinātniekiem. Semināra ietvaros paredzēts izpētīt esošos šķēršļus un rast jaunus pārneses mehānismus, kas nodrošinātu zināšanās balstītas uzņēmējdarbības attīstību reģionos.

Tikšanās-darba grupas dalībnieki: uzņēmēji,  zinātnieki, tehnoloģiju skauti, iestāžu pārstāvji.

Pārstāvētās nozares/darba grupas:

  • Metālapstrāde
  • Pārtika un pārstrāde
  • Kokapstrāde
  • Viedā enerģētika
  • Elektrotehnika un IT robotika
  • Lauksaimniecība

Piesakoties semināram lūgums norādīt  nozari, kura Jums interesē. Seminārā laikā uzņēmējiem un zinātniekiem būs iespēja izdiskutēt līdzšinējos šķēršļus un nākotnes iespējas savstarpējai sadarbībai.

Reģistrēšanās līdz 8.oktobrim šeit - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1c3hXcPH3DxVcY8B6m3wpQILIZmSMRvmZAPxi7S_RYRdnxg/viewform

Darba kārtība