Trešdiena, 13. Novembris, 2019
Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens

Aicina uz Pierīgas gidu mācībām

15.10.2018

Projekts “Tūrisms kopā” ietvaros  aicina esošos un topošos Pierīgas gidus uz pasākumu ciklu “Pierīgas gidu apmācības”.

Apmācību grafiks:

• 1.diena -  23. oktobrī plkst. 9.00 - 5 masti Ezerkrasti, Ozolnieki, Ozolnieku novads;
  • 2.diena - 30. oktobrī plkst. 9.00 - Rāmavas Depkina muiža, Rāmavas iela 9, Rāmava, Ķekavas novads;
  • 3.diena - 6. novembrī plkst. 9.00 - Babītes novada Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Vietvalži, Salas pagasts, Babītes novads.

Darba kārtība

Apmācībās gidi iepazīs Pierīgas sešus novadus (Ķekavas, Mārupes, Olaines, Babītes, Ozolnieku, Jelgavas), izstrādāto Tūrisma attīstības stratēģiju, tematiskos maršrutus.

Praktiskās nodarbībās noskaidrosim, kāds ir gida profils, specializācija Pierīgā, kā arī iepazīsimies ar gidu Jāni Zariņu no “pargajieni.lv”. Radošās aktivitātēs veidosim gidu savstarpējo sadarbību un noslēgumā  veidosim Pierīgas gidu vizītkartes kopā ar “tues.lv” komandu.

Pasākumu cikla “Gidu apmācības” beigās tiks izsniegtas apliecības par veiksmīgu apmācību beigšanu. Apliecība tiek izsniegta tikai tiem, kas ir apmeklējuši visas trīs dienas un informācija par gidiem tiks publicēta pašvaldību un partnerību mājas lapās.

Apmācību dalībnieku skaits ir līdz 20 cilvēkiem. Prioritāte gidiem no sadarbības pašvaldībām Babītes, Jelgavas, Mārupes, Ķekavas, Olaines, Ozolnieku novada.

Pieteikšanās apmācībām: ej.uz/giduapmacibas

Vairāk informācijas rakstot uz e-pastu: info@pierigaspartneriba.lv vai zvanot: 28644888

Projektu „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) īsteno biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību „Lauku partnerība „Lielupe””, Partnerība „Daugavkrasts” un Babītes,Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu pašvaldības Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.