+A A
Pirmdiena, 18. Janvāris, 2021
Antis, Antons

Jelgavas novads saņem pateicību par aktīvu dalību projektā“ Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai”

01.11.2018

30.oktobrī Latvijas Nacionālā bibliotēkā notika projekta noslēguma pasākums, kur Jelgavas novads saņēma pagodinājumu par dalību projektā. Jelgavas novads ir viens no 8 aktīvajiem novadiem projektā “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai”, ko organizē biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Jelgavas novada jaunieši gada ietvaros ir bijuši aktīvi brīvprātīgā darba veicēji un reģistrējuši 350 stundas un 20 minūtes platformā http://100stundas.redcross.lv, tādējādi ierindojot Jelgavas novadu starp astoņiem aktīvākajiem novadiem.

Noslēguma pasākumā piedalījās Jelgavas novada jaunatnes darbinieku pārstāve Nellija Švede, Jelgavas novada jauniešu pārstāves Kristīne Orehova un Eļizaveta Kuzmina, un novada priekšsēdētāja vietniece Aija Tračuma.

Projekta īstenošanas periods ir no 2018.gada 8.janvāra līdz 31.oktobrim un tā mērķis ir pilnveidot LSK brīvprātīgo kustības uzskaites sistēmu un īstenot jaunas iniciatīvas sabiedrības iesaistīšanā brīvprātīgā darbā, īpaši attālos Latvijas reģionos.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste