Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Aicina pieteikt jauniešus pateicības saņemšanai par personisko ieguldījumu brīvprātīgā darba veikšanā

15.11.2018

Aicinām Jelgavas novada pagastu jaunatnes darba koordinatorus, jauniešu centru vadītājus, izglītības iestāžu vadītājus vai pedagogus u.c. personas, kam ir bijusi sadarbība ar Jelgavas novada jauniešiem brīvprātīgā darba veikšanā, pieteikt jauniešus vecumposmā no 13 līdz 25 gadiem publiskai pateicības saņemšanai par personisko ieguldījumu brīvprātīgā darba veikšanā 2018.gadā noteiktā pagastā, iestādē, organizācijā vai noteiktā pasākumā vai projektā.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Jelgavas novada jauniešu interesi un izpratni par brīvprātīgo darbu vietējā kopienā un sekmēt viņu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā.

Brīvprātīgam darbam jābūt veiktam 2018.gada laikā. Kandidātus var pieteikt 2 nominācijās:

  • Individuālais brīvprātīgais darbs (brīvprātīgais darbs ir veikts individuāli) - PIETEIKUMA ANKETA
  • Komandas brīvprātīgais darbs (jauniešu grupa, kas ir veikusi kopīgu brīvprātīgo darbu noteikta pasākuma vai projekta ietvaros) - PIETEIKUMA ANKETA

Pieteicējam ir jāaizpilda viena no pieteikuma anketām atbilstošā nominācijām un jānosūta uz e-pastu kristine.kode@jelgavasnovads.lv līdz 2018.gada 30.novembrim (ieskaitot).

Pasākums „Pateicība Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu 2018.gadā" notiks 7.decembrī no plkst.17.00 Vircavas tautas namā.

Jautājumu gadījumā sazinieties -  tel.28606703.