Ceturtdiena, 17. Jūnijs, 2021
Artis, Artūrs

Aicina uz semināru par izglītības un darba iespējām būvniecības nozarē

08.01.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Būvniecības nozares arodbiedrību, profesionālās izglītības iestādēm, GRIF.LV un Profline sākot ar 2018. gada oktobri rīko semināru ciklu “Stereotipi un realitāte – karjeras iespējas būvniecības nozarē”. Jelgavas novadā seminārs notiks š.g. 16. janvārī, plkst. 12.00, Zaļeniekos, Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskolā, Jelgavas ielā 7.

Pasākumā aicināti piedalīties izglītības iestāžu karjeras speciālisti, pedagogi un jaunieši. Seminārā izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem, dažādu priekšmetu skolotājiem un skolēniem būs iespēja iepazīties ar būvniecības nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un jaunumiem, kā arī uzzināt par plašo izglītības iespēju klāstu būvniecības jomā. Seminārs ir bez maksas, un reģistrēties aicināti tikai karjeras speciālisti un pedagogi.  Tāpat seminārā klātesošie varēs uzzināt par izglītības iespējām Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā.

Sīkāka informācija un pieteikšanās - http://viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/lat_karjeras_atbalsts/karjeras_atbalsts_jaunumi/?text_id=40321.