Svētdiena, 24. Marts, 2019
Kazimirs, Izidors

Mazie novadnieki saņem sudraba monētiņas

08.01.2019

Šonedēļ piecu pasākumu ciklā Jelgavas novada pašvaldība aizsākusi jaundzimušo sveikšanu. Pirmie divi pasākumi aizvadīti 8. janvārī Nākotnes kultūras namā un Jēkabnieku kultūras namā, kur domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune piedzimšanas velti - sudraba monētu ar stilizētu bērna pēdiņu nospiedumu un tekstu „Nes Jelgavas novadu pasaulē” - pasniedza Glūdas, Līvbērzes, Svētes un Zaļenieku pagastu jaundzimušajiem. Šoreiz monētiņu saņēma 37 bērni, no tiem 21 meitene un 16 zēni.

Nākamie pasākumi plānoti 9. janvārī Lielplatones muižā, kur uz sirsnīgu kopā būšanas mirkli aicināti 19 Jaunsvirlaukas, Lielplatones, Platones, Vilces un Vircavas pagastu bērniņi, kā arī Valgundes pagasta IKSC “Avoti”, kur tiks sveikti 11 Valgundes un Kalnciema pagastu jaundzimušie, savukārt 10. janvārī ģimenes būs mīļi gaidītas Bērvircavas tautas namā, kur monētas saņems 15 Elejas un Sesavas pagastu bērniņi.

Kopumā septiņu gadu laikā pašvaldības sarūpētās piemiņas veltes būs saņēmuši 1779 mazuļi, starp tiem arī 167 bērni, kuri novadnieku saimei pievienojušies 2018. gadā.

Sudraba monētiņu pasniegšana jaundzimušajiem