Sestdiena, 31. Oktobris, 2020
Valts, Rinalds, Rinalda

Kanādas vēstniecības Latvijā pārstāvji iepazīst Jelgavas novadu

15.01.2019

Otrdien, 15. janvārī, Jelgavas novada pašvaldībā viesojās Kanādas vēstniecības Latvijā pārstāvji, klātienē tiekoties ar pašvaldības vadību un uzņēmējiem, kuri rada inovatīvus produktus.

Jelgavas novada pašvaldības Plānošanas un Attīstības departamenta Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Matusa atklāj: “Kontakti ar vēstniecību iedibināti jau 2018. gada nogalē, kad Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune, apmeklējot Īrijas Latvijas tirdzniecības Kameras organizēto pasākumu, pārrunāja pašvaldības izstrādāto uzņēmējdarbības atbalsta sistēmu ar Kanādas vēstniecības Latvijā pārstāvjiem. Ņemot vērā to, ka Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgums ar Kanādu ir stājies spēkā, Jelgavas novada pašvaldība vēlējās uzklausīt vēstniecības pārstāvju redzējumu par iespējamajām eksporta sadarbības formām, kā arī iepazīstināja viesus ar Jelgavas novadu kā uzņēmējdarbībai stabilu vidi”.

Sadarbībā ar Jelgavas biznesa inkubatoru, vēstniecības pārstāvjiem bija iespēja iepazīt astoņus veiksmīgus uzņēmumus, kas ir guvuši savu klientu atzinību. SIA “Chocolette Confectionary” prezentēja šokolādi ar samazinātu kaloriju daudzumu “RED”, SIA “Forgaminnt kids” stāstīja par dzintara pavedienu bērnu apģērbu, SIA “Cloud Enterprise Systems” prezentēja E-biznesa sistēmas, bet SIA “Fitmeat” demonstrēja gaļas izstrādājumu produktus ar pievienoto vērtību, SIA “BrainBerry” stāstīja par augļu/ogu nootropu batoniņiem un SIA “”RocketGrip” demonstrēja lentes aizvietotājus hokeja nūjām. Savukārt, dodoties nelielā izbraukumā pa novadu, viesi apmeklēja SIA “Easy pack“ kartona iepakojumu ražotni, SIA “WWL Houses” koka karkasu māju un logu ražotni, kā arī apciemoja SIA “Fitmeat” ražotni.

Kanādas vēstniecības Latvijā pārstāvji viesojas Jelgavas novadā