Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Vokālie ansambļi "Tikai Tev!" un "Vīnava" aicina klausītājus uz krāšņu 5 gadu jubilejas koncertu

23.01.2019

26. janvārī plkst. 18.00 Lielplatones tautas namā, atzīmējot savu pirmo apaļo – piecu gadu – jubileju, Lielplatones pagasta jauktais vokālais ansamblis «Vīnava» un Lielplatones pagasta vīru vokālais ansamblis «Tikai tev!» ielūdz uz dzimšanas dienas koncertu «Vienu sarkanu rozi». 

Pasākumā ar muzikāliem sveicieniem uzstāsies arī viesi no Bauskas un Jelgavas – Jelgavas Tirkīza kora ansamblis kopā ar Žoržu Siksnu, Bauskas vokālais ansamblis «Eliksīrs» un Mežotnes pagasta vokālais ansamblis «Mēs».

Ingus Leilanda vadībā abi vokālie ansambļi tika izveidoti 2014. gada sākumā. «Piecu gadu laikā ansambļi ir ļoti auguši, ar labiem rezultātiem esam piedalījušies vokālo ansambļu skatēs. Gūtās pirmās un augstākās pakāpes diplomi apliecina dziedātāju izaugsmi un mērķtiecību. Popularizējam klasiskas un mūsdienīgas latviešu tautasdziesmu apdares, latviešu komponistu oriģināldziesmas un dažādu tautu populāro mūziku gan a capella, gan ar instrumentālo pavadījumu. Koncertā kopā ar draugiem atcerēsimies piedzīvoto savos piecos darbības gados. Kā mēs, tā mūsu dziesmas bijušas ļoti dažādas. Klausītājiem piedāvāsim košu, krāsainu un emocijām bagātu koncertu!» stāsta I.Leilands.​​