Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Novadnieki mērosies spēkiem Jelgavas novada ziemas sporta spēlēs

24.01.2019

Jau sestdien, 26. janvārī, Platones pagastā sporta entuziastiem būs iespēja pārbaudīt savas spējas un prasmes Jelgavas novada Ziemas sporta spēļu septiņās disciplīnās, noskaidrojot labākos novada volejbolistus, atklājot “asākos prātus” zolītes un dambretes spēlētāju vidū, izaicinot izturīgākos novadniekus orientēšanās un veiklības sacensībās, kā arī atbalstot spēcīgākās dāmas un kungus, kuri demonstrēs savu varēšanu spēka divcīņā. Īpaši padomāts par aktivitātēm disciplīnā “Ziemas prieki”, kur ikviens sporta spēļu dalībnieks varēs piedalīties ragaviņu vilkšanā, slidošanā, slēpošanā un citās ziemīgās atrakcijās, protams, ja ziema joprojām būs savā labākajā formā ar nelielu salu un baltu sniegu.

Atbilstoši nolikumam, Ziemas sporta spēļu komandas var veidot ikviens Jelgavas novadā dzīvojošais vai strādājošais, piesaistot papildspēkus no dzīvesbiedru vidus, kā arī pagasta skolu skolēni (2002.g.dzimuši un vecāki) vai absolventi un sporta centra audzēkņi (2002.g.dzimuši un vecāki) vai absolventi.

Sporta centra vadītājs Vladislavs Beitāns stāsta: “Ar mērķi - veicināt sportisko aktivitāšu klātbūtni Jelgavas novada iedzīvotāju ikdienas dzīvē - Sporta centrs sadarbībā ar sporta dzīves organizatoriem ik gadu aicina novadniekus uz dažāda mēroga sacensībām, kas ne tikai profesionāļiem, bet visiem aktīvistiem, sniedz iespēju izkustēties un salīdzināt savas prasmes, tā veicinot personisko izaugsmi un ceļot kopējo sacensību garu, jo kā zināms – veselīga konkurence virza izaugsmi ikvienā jomā, arī sportā. 2019. gads Jelgavas novadā būs sportiskām aktivitātēm bagāts, tāpēc ikviens novadnieks varēs apmeklēt savām spējām un interesēm atbilstošus pasākumus”.