+A A
Piektdiena, 15. Janvāris, 2021
Fēlikss, Felicita

LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina tikties pasākumā "ĪSTĀ TELPA"

07.02.2019

14. februārī plkst. 15.00 LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā (Peldu iela 7, Jelgava) atgriežas pasākums ĪSTĀ TELPA, kura durvis atvērtas ikvienam interesentam, kurš vēlas sadarboties. Šogad tā ir vieta un telpa, kur satiekas uzņēmēji un studenti. Uzņēmēji, kuri meklē studentus savai komandai un studenti, kuriem ir vēlme sadarboties, kuri meklē prakses vietu, pētījuma tēmu savam maģistra darbam vai vienkārši vēlas izmantot savas zināšanas un piestrādāt studiju laikā kā freelance darbinieks. Sadarbības veidošana ir katra paša rokās, taču satikt vienam otru būs iespēja ĪSTĀ TELPA ietvaros.

STUDENTIEM katram tiks dotas 3 minūtes, lai sevi noprezentētu uzņēmējiem - zināšanas, pieredze un tas, ko viņš meklē, piemēram, uzņēmēju, kura vadībā vēlas izstrādāt bakalaura vai maģistra darbu, iespēju piepelnīties grafiskajā dizainā u.t.m.l. Ja esi students un vēlies sevi prezentēt (prezentācijas sagatave tiks nosūtīta), tad jāreģistrējies šeit: ej.uz/istatelpa-studentiem. Aicināti studenti no visām augstskolām.

UZŅĒMĒJIEM pēc studentu prezentācijām būs iespēja uzrunāt tos studentus, kurus viņi redz savā komandā (piemēram, sociālo tīklu administrēšanai, pētījuma veikšanai, tulkošanai u.c.)

Ja esi uzņēmējs, un meklē noteiktas zināšanas studentos vai vēlies paplašināt savu komandu, pasākumam jāreģistrējas šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/pasakums-ista-telpa-jelgava-14-feb-2019/pieteiksanas

Iepriekšēja reģistrācija obligāta, jo vietu skaits ierobežots.