+A A
Trešdiena, 27. Janvāris, 2021
Ildze, Ilze, Izolde

Tūrisma pakalpojumu sniedzēji aicināti uz semināru ciklu projektā “Iekustini upi”

26.02.2019

Projekta “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” partneri un interesenti ir aicināti piedalīties darba semināru ciklā par tūrisma piedāvājuma veidošanu dažādām mērķauditorijām tūrisma jomā, pakalpojumu plānošanu un mārketinga aktivitātēm.

Divos secīgos darba semināros viesmīlības biznesa pārzinātāja Dzintra Līce katru iesaistīs diskusijā un aktivitātēs par dažāda rakstura tūristu uzņemšanu, tūristu psiholoģijas izzināšanu un piedāvājuma veidošanu mērķagrupām (velo, ūdens, kājāmgājēji, brīvdienu atpūtnieki, aktīvie izzinātāji, u.c.).

Eiropas un sabiedrības attīstības studiju akadēmiskā centra vadošā pētniece Aija Van der Steina stāstīs, kā “garšīgi” pasniegt savu pakalpojumu un veidot mārketingu gan savam pakalpojumam, gan sadarboties kopēja piedāvājuma izveidošanā.

Darba semināru daļā – Sadarbības modeļu un piedāvājumu veidošana – katram dalībniekam ir jāsagatavo neliels stāsts par savu esošo pakalpojumu, plānotajām aktivitātēm un vēlmi, ar kādiem pakalpojumu sniedzējiem labprāt sadarbotos nākotnē. No šiem stāstiem centīsimies sagatavot jau reālus sadarbības modeļus, kurus piedāvāsim tūristiem iekļaujot ceļvežos, mājaslapās un popularizējot sociālajos tīklos.

Projekts “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” tiek īstenots Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas, Rundāles un Babītes novados.

Pieteikšanās semināriem līdz 4.martam, izmantojot e-pastu: inese.baumane@ozolnieki.lv , norādot Vārdu Uzvārdu un datumus, kuros plānojiet piedalīties.

Semināru programma

Foto: Arta Joma
Informāciju sagatavoja Ozolnieku novada pašvaldības Attīstības un projektu daļas vadītāja Inese Baumane