+A A
Trešdiena, 20. Janvāris, 2021
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Jauniešu orientēšanās pasākums "Ziemas prieki 2019" "90 - tie"

04.03.2019

Kā katru gadu, arī šī gada 23.februārī, Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē norisinājās ikgadējais orientēšanās pasākums „Ziemas prieki 2019” – „90 - tie”.

Pasākumu organizēja Staļģenes bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu  centrs, kopā ar jauniešu klubu „Klikšķis”. Kopumā pasākumā piedalījās ap 135 jauniešiem  vecumā no 14 līdz 23 gadiem – 14 komandas un organizatori.

 Šogad pasākumā piedalījās  komandas no dažādiem Jelgavas novada pagastiem, kā piemēram, Elejas, Zaļeniekiem, Svētes, Vircavas, Aizupes. Kalnciema, Glūdas un   Jaunsvirlaukas.

Šogad pirmo vietu ieguva komanda  “Citramoni” no Aizupes. Zīmīgi ir tas, ka komanda šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Otro un trešo vietu savā starpā sadalīja komandas no Vircavas - otro vietu ieguva komanda ar nosaukumu “Vircava”, trešo vietu - komanda “Rammstein”. Ceturtajā vietā ierindojās komanda “Aizupes vājētāji ” no Aizupes un piektajā vietā - komanda no Elejas “Vismaz trīs vārdi”.

Staļģenes Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra vadītājs Gatis Cinovskis: “Lielu paldies es gribētu teikt šī pasākuma atbalstītājiem SIA “Skats No Augšas  ” (www.laserdog.lv), Jelgavas Audi Klubam, Timmermaņa foto, SIA “Satevi”, un Jelgavas novada pašvaldībai , kā arī Jaunsvirlaukas pagasta aktīvajiem jauniešiem, kopā mums izdevās!”

Informāciju sagatavoja Gatis Cinovskis

Ziemas prieki 2019