Trešdiena, 4. Augusts, 2021
Romāns, Romualds, Romualda

Nedēļas nogalē aicina doties izzinošā pārgājienā

14.03.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs nedēļas nogalē aicina doties pārgājienā gides Inas Jurģes vadībā. Svētdien, 17.martā - cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājiens Jelgavas novadā.

Pārgājiens norisināsies pa Jelgavas novada Līvbērzes un Glūdas pagastiem. Pārgājiena dalībnieki apskatīs Līvbērzes staciju, Līvbērzes Svētā Jāzepa Romas katoļu baznīcu un viesosies strausu audzētavā “Mazzariņi”, kur varēs iepazīt pasaules lielākos putnus.

Tāpat pārgājiena laikā būs iespēja pabūt arī Dobeles novadā – Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā "Pikšas". Ekspozīcija veltīta K.Ulmaņa dzīves gājumam un to varēs izzināt vietējā gida stāstījumā. Dalības maksa 10 EUR par viesošanos objektos un pusdienām (karstu zupu). Pārgājiena sākums no Jelgavas autoostas.

Pārgājiens  “Tavas saknes tavā zemē” Jelgavas novadā norisināsies svētdien, 17.martā, pulksten 10 ar izbraukšanu uz Līvbērzi no Jelgavas autoostas Pasta ielā 26. Dalības maksa 10.00 EUR. Autobusa biļetes turp un atpakaļ katrā virzienā 2.25 EUR. Pieteikšanās abiem pārgājieniem pa tālruni 29916889 vai e-pastu inajurge@inbox.lv. Plašāka informācija www.visit.jelgava.lv.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs