Piektdiena, 18. Oktobris, 2019
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Konference ‘‘Jauno pavasara 2019 metožu kolekcija darbam ar jauniešiem’’

26.03.2019

Zemgales NVO Centrs 28.martā aicina uz konferenci ‘‘Jauno pavasara 2019 metožu kolekcija darbam ar jauniešiem’’, kur būs vieta diskusijai par aktulaitātēm jaunatnes darbā 2019. gada sezonā, laiks attīstībai – digitālo sertifikātu platformas izmantošanas prasmju apgūšana neformālās izglītības jomā, kā arī iespēja paķert līdz aktuālo metožu bagāžudarbam ar jauniešiem. Konference notiks 28.martā Jelgavas novada pašvaldības Lielajā zālē plkst.10:00.

10:15 DISKUSIJA

Saturiskā diskusija ar cilvēkiem, kuri interesējas par darbu ar jaunatni un veido to, kurā piedalīsies arī Eiropas jaunie talanti, kuri pirmie Latvijā ir ieguvuši BADU digitālos sertifikātus un turpina attīstit savu karjeru jaunatnes darbā.

Diskusijā aktualizēsim šādus jautājumus:

#kas būtu jādara, lai jauniešu iesaistei Latvijā tiktu pievērsta lielāka uzmanība kā līdz šim?
#kāds atbalsts nepieciešams jauniešiem viņu ikdienas gaitās un neformālajā izglītībā?
#kā veicināt, ka citi iepazīst BADU digitālos sertifikātus un izmanto tos savu zināšanu, kompetences un prasmju atpazīstamības veicināšanai

11:30 BADU digitālie sertifikāti - iespēja jauniešu karjerai un attīstībai

#Kas ir BADU?
#Ko BADU dod jauniešiem?
#Kā pieškirt digitālos sertifikātus neformāli iegūto prasmju apliecināšanai?
#Jautājumi un atbildes

Lekciju vadīs Zemgales NVO Centra valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš.

12:30 Pārtraukums un kontaktu veidošana

13:00 Jaunu metožu piedāvājums darbam ar jauniešiem

Divu jaunu metožu “izrāde”*:

#Starpkultūru komunikācija
#21. gadsimta izacinājumi

Semināru vadīs Zemgales NVO Centra eksperte Rasma Pīpiķe.

*Visi, kuri piedalīsies šajā prezentacijā būs pirmie, kuriem tiks nosūtīts viss metožu katalogs, tiklīdz tas tiks publiskots pilnā apjomā.

15:00 Pasākuma izvērtēšana un noslēgums

PROGRAMMA