Sestdiena, 15. Maijs, 2021
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Jelgavas novada skolēni pārstāv Latviju Speciālās olimpiādes Pasaules vasaras spēlēs

27.03.2019

Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) laika posmā no 14. līdz 21. martam norisinājās Speciālās olimpiādes Pasaules vasaras spēles. Šajās spēlēs piedalījās arī Latvijas Speciālās olimpiādes sportisti šādos sporta veidos - badmintons, peldēšana un zāles futbols.

Latvijas futbola izlases sastāvā bija arī Jelgavas novada Lielplatones internātpamatskolas skolnieces Inga Smirnova, Aiva Krauze, Sanija Krauze un sporta skolotāja Guna Adamoviča, kā viena no trenerēm.

Futbola sacensības norisinājās AAE pilsētā Abū Dabī, sporta kompleksā ZADNEC.

Zāles futbola (Futsal) sacensībās piedalījās 10 komandas no dažādām pasaules valstīm – Filipīnām, Korejas, Fidži, Moldovas, Latvijas, Francijas, Indonēzijas, Bahreinas Karalistes un Pakistānas.

Saskaņā ar priekšsacīkšu jeb "divizionēšanas" rezultātiem visas zāles futbola komandas tika sadalītas grupās atbilstoši spēlētāju prasmju un sagatavotības līmenim. 15.martā sākās finālsacensības, kuras noslēdzās 19.martā. Katrai komandai bija jāizvada 4 spēles.

Izšķirošo spēli par 1. vietu Latvijas komanda aizvadīja ar Moldovas komandu, tomēr  pārāka izrādījās Moldovas komanda. Līdz ar to Latvijas izlases komanda ieguva 2.vietu jeb sudraba medaļas.

Lielplatones internātpamatskolas sporta skolotāja  G. Adamoviča: “Paldies Lielplatones internātpamatskolas kolektīvam par atbalstu, lai piedalītos šajās sporta spēlēs!”

Informāciju sagatavoja G. Adamoviča.

Latvijas zāles futbola izlase Speciālās olimpiādes Pasaules vasaras spēlēs