+A A
Svētdiena, 28. Februāris, 2021
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Valgundē aizvadīts pasākums jauniešiem “Zvaigžņotā Holivuda”

08.04.2019

Valgundes jauniešu iniciatīvas grupa 23.martā rīkoja pasākumu “Zvaigžņotā Holivuda”, kurā pulcēja kopā vairāk kā 70 jauniešus no Jelgavas novada pagastiem- Kalnciema, Jaunsvirlaukas, Zaļeniekiem, Svētes, Glūdas, Vilces un Vircavas.

Pasākuma mērķis bija radoši, lietderīgi un muzikāli informatīvi pavadīt kopā brīvo laiku, pildot dažādus ar mūziku saistītus uzdevumus un piedaloties interaktīvās un radošās aktivitātēs. Tika iesaistīti ne tikai jaunieši, bet arī aktīvie un foršie Jelgavas novada jaunatnes darba koordinatori, kuriem, tāpat kā visiem, bija jāsagatavo viens no uzdevumiem- Popielas priekšnesums.

Pasākuma galvenās daļas noslēgumā, katrai komandai tika piešķirta nominācija un neliela pateicības balva no Valgundes jauniešu iniciatīvas grupas, par piedalīšanos pasākumā. Pēc tā turpinājās ilgi gaidītā balle pie galdiņiem un dzīvo mūziku.

“Vēlos pateikt lielu paldies dzīvās mūzikas grupām „Labvakariņ” un „Starp mums”, kas nodrošināja lielisku mūziku un dejas vakara noslēgumā, paldies Jānim Zariņam, kas pasākumu iemūžināja, kā arī vislielāko paldies savai superīgajai komandai-Valgundes jauniešu iniciatīvas grupai!” jaunatnes darba koordinatore Valgundes pagastā.

Informāciju sagatavoja:  Anda Zīriņa, jaunatnes lietu koordinatore Valgundes pagastā
Foto: Jānis Zariņš

Pasākums "Zvaigžņotā Holivuda"