Svētdiena, 18. Augusts, 2019
Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Jaunatnes līderi no Gruzijas un Azerbaidžānas iepazīst jaunatnes darbu Jelgavas novadā

10.04.2019

Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”  uzņēma viesus - jaunatnes līderes no Gruzijas un Azerbaidžānas, lai dalītos pieredzē un labajā praksē par jaunatnes darba organizēšanu lauku teritorijā.

Jaunietes darba prakses ietvaros viesojās Jelgavas novada pašvaldībā, tiekoties ar novada domes priekšsēdētāju, Izglītības pārvaldes vadītāju un jaunatnes lietu speciālisti, kā arī tikās ar vietējiem jauniešiem un Jelgavas novada jauniešu padomes pārstāvjiem jauniešu centros Elejas, Jaunsvirlaukas un Vircavas pagastos.

Jaunatnes līderu vizīte Latvijā Zemgales reģionā tika organizēta projekta “Community Action Training” ietvaros laikā posmā no 18.līdz 31.martam. Projektu finansiāli atbalsta programma “Erasmus+”, koordinatori Latvijā biedrība “Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste