Ceturtdiena, 17. Jūnijs, 2021
Artis, Artūrs

Satiec novadniekus izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”

25.04.2019

26. un 27. aprīlī no plkst. 10.00 Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, norisināsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Jelgavas pilsētas pašvaldības un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas organizētā izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019».

Šogad izstāde ir veidota kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā. Divu dienu garumā dažādu nozaru uzņēmēji un izglītības iestādes, interaktīvā veidā prezentēs reģiona uzņēmumus, to vakances, pieprasītākās profesijas un to apguves iespējas. Pateicoties izstādes plašajam apmeklētāju lokam, uzņēmējiem būs iespēja uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kuriem svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē. Būtiski, ka 2019. gada izstāde ir organizēta gan kā informācijas apmaiņas forums, gan kā iespēja atrast reālu darbu un mainīt savu ikdienu, jo pasākuma laikā norisināsies arī “Vakanču gadatirgus” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru.

Izstādes āra ekspozīcijās piedalīsies arī Jelgavas novada uzņēmumi SIA “Dzintaru darbnīca”, Smilgumi (I.Bendrupas ZS), Anitas Strazdas uzņēmums “Sugar art” un SIA “WWL Houses”,  prezentējot saražotos produktus un sniegtos pakalpojumus.

Ieeja pasākumos ir bezmaksas.