+A A
Sestdiena, 24. Oktobris, 2020
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Vairs mazāk kā mēnesis līdz Zemgali pieskandēs Jelgavas novada svētki!

25.04.2019

Šogad, Jelgavas novadam svinot desmit gadu jubileju, Elejas muižas parks ikvienu aicina uz svinībām 17. un 18. maijā. Lai piešķirtu burvību pasākuma gaisotnei un parku pārvērstu romantiski vieglu, padomāts par tā noformējumu, kā arī abu dienu aktivitātes plānotas pievakarē, cerot, ka tādējādi apmeklētāji varēs ilgāk uzkavēties parkā un, iestājoties tumsai, izbaudīt tā īpašo noskaņu.

Piektdien, 17. maijā, Elejas muižas parks uzņems viesus no plkst. 17.00, piedāvājot iespēju apskatīt pērn labiekārtoto parka teritoriju un ieviestos jaunumus, piemēram, tēlnieka Gļeba Panteļejeva veidoto mīlestības skulptūru. Pēc nesteidzīgas pastaigas būs mirklis baudīt mierpilnu pēcpusdienas noskaņu, malkojot tēju un nogaršojot saldas uzkodas, Tējas namiņā. Pārsimts metru attālumā atrodas brīvdabas estrāde, kur plkst. 20.00 izskanēs krāšņais un emocijām piesātinātais jubilejas koncerts “Mikrofona aptaujai – 50, Jelgavas novadam – 10!”. Koncertā piedalīsies gan kādreizējie “Mikrofona aptaujas” dziesmu autori un izpildītāji, gan jaunāko paaudžu mūziķi. Pasākuma vadītāju godu uzņemsies ilggadējās “Mikrofona aptaujas” balsis – Lia Guļevska un Gunārs Jākobsons. Kā jau kārtīgos svētkos – neiztikt bez dejām un lustēm, kas, sākot no plkst. 22.30, tiks piedāvātas grupas “Vintāža” vadībā.

Otrajā svētku dienā, 18. maijā, Elejas muižas parks pārvērtīsies par vietu, kur ikviens interesents varēs atrast savām vēlmēm atbilstošu nodarbošanos. Parks uzņems viesus no plkst. 15.00, piedāvājot bērniem iespēju izklaidēties atrakcijās un bērnu laukumos. Klātesošajiem būs iespēja apskatīt mini trušu zoo, līdzdarboties radošajās darbnīcās, apskatīt un aptaustīt zemessargu ekipējumu, kā arī piedalīties Europe direct aktivitātēs. Tējas namiņš apburs ar savu noskaņu, piedāvājot iespēju tapt iemūžinātiem Gata Šļūkas zīmētajās karikatūrās, līdzdarboties radošajā darbnīcā “Sievietes skaistuma noslēpums” un baudīt muzikālos priekšnesumus flautistes Alises Bētiņas, saksofonista Aigara Kļaviņa un ģitārista Mārča Auziņa izpildījumā. Interesentiem būs iespēja apskatīt līdz šim vēl neredzētu starptautisku mākslinieku veidotu kūdras skulptūru izstādi, kas tapusi par godu tieši Jelgavas novada svētkiem. Sākot no plkst. 17.00, uz lielās skatuves apmeklētājus priecēs muzikāli priekšnesumi: Jelgavas novada bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts “Katram sava Tautasdziesma”, DJ Gustavito, grupas “Olas” un “A-EIROPA”, kā arī iespaidīgs bungu šovs no Vācijas. Par godu Jelgavas novadam, tā iedzīvotājiem un viesiem - pusnaktī debesis virs Elejas muižas parka iemirdzēsies neskaitāmās krāsās!

Tiekamies svētkos!

Lejupielādēt afišu: