Trešdiena, 27. Janvāris, 2021
Ildze, Ilze, Izolde

Vilcē aizvadīta sporta deju skate “Vilces pavasaris”

09.05.2019

Vilces pamatskolā jau vairāk kā 20 gadus interešu izglītības jomā darbojas sporta deju pulciņš skolotājas Maritas Kozules vadībā un gandrīz tikpat ilgu laiku aprīļa beigās, sadarbojoties ar Jelgavas novada izglītības pārvaldi, tiek organizēta sporta deju skate  "Vilces pavasaris" , aicinot ciemos sporta deju iesācējus arī no citām skolām un deju klubiem.

Šogad deju skatē 27.aprīlī pavisam piedalījās 92 dalībnieki - gan no Vilces un Teteles pamatskolām, gan viesi no Kapsēdes pamatskolas, Bauskas novada Īslīces pamatskolas un  pirmo reizi deju skatē piedalījās arī tālāka reģiona dalībnieki -  Madonas sporta deju klubs „Rondo”. Mājiniekus  pārstāvēja kupls dejotāju pulks- 30 dalībnieki.

Deju skatē savu dejotprasmi demonstrēja pirmsskolas grupa, 1.,2.,3.,4. klašu grupu dalībnieki un meiteņu solo grupa. Vislielākā konkurence bija pirmsskolas un 1.klašu grupās, kurās attiecīgi startēja 15 pāri pirmsskolas un 13 pāri 1.klases grupā. Dejotāju sniegumu vērtēja 4 tiesneši - S. Zemzare, A. Birks, O. Oļinskis, L. Dāvide.

Skates dejotāji savu meistarību apliecināja iegūstot 1.,2..un 3. vietas savās vecuma grupās. Bet katras vecuma grupas absolūtie uzvarētāji savā īpašumā ieguva kausus. Pirmsskolas grupā tie bija Vilces dejotāji - Roberts Meija un Sanita Akmene (pedagogs M.Kozule).

Šogad deju skatē ar paraugdemonstrējumiem uzstājās arī pieaugušo Hobby klases deju pāri no Liepājas un AC "Ziedkalne", izraisot  lielu skatītāju atzinību.

Pasākuma organizatori lielu paldies saka deju skates atbalstītājiem un sponsoriem: Vilces pagasta pārvaldei, z/s "Paitēni" Normundam Ceplītim, atbalstītājiem Jānim Gravam un Gunāram Indriksonam, z/s "Gaujas” uzņēmējam Artim Klemeram, AS ”Ziedkalnes stropi” īpašniekam Madaram Lasmanim, firmas "Piparmētru namiņš” uzņēmējai Lolitai Dugei. Pateicība arī visiem vecākiem un skolas darbiniekiem, kuri palīdzēja pasākuma organizēšanā un norisē. Bet vislielākā atzinība pasākuma iniciatorei un galvenajai organizatorei skolotājai Maritai Kozulei par enerģiju, aizrautību, mīlestību uz deju un vēlmi tajā dalīties.

Informāciju sagatavoja Ineta Freimane

Sporta deju skate "Vilces pavasaris"