+A A
Ceturtdiena, 3. Decembris, 2020
Raita, Jogita, Evija

Vides interešu izglītības pasākums “Burto dabā, vidē, visumā”

09.05.2019

2019.gada 3.maijā Kalnciema vidusskolas apkārtnē notika Jelgavas un Ozolnieku novadu vides interešu izglītības pasākums “Burto dabā, vidē, visumā”. Tas ir jau tradicionāls  pavasara  notikums, kura mērķis popularizēt vides izglītību un aktīvu dzīvesveidu Jelgavas un Ozolnieku novadu skolās, kā  arī sekmēt skolēnu izpratni par vidi un tās ietekmi uz cilvēka dzīvi, ieinteresēt aktīvai darbībai vides iepazīšanā, saudzēšanā un kopšanā.

Pasākuma tēma šogad - “Dzīve starp kokiem”.  Tajā piedalījās 4. - 8.klašu skolēnu komandas  no desmit skolām  - Vilces, Sesavas, Šķibes, Svētes, Aizupes, Salgales pamatskolas, Kalnciema, Ozolnieku un Vircavas vidusskolas, kā arī no Platones filiāles.

Pirmajā pasākuma daļā notika orientēšanās spēle – sacensība, kur 7 stacijās, kuras veidoja vides izglītības pulciņu dalībnieki, vajadzēja risināt vides problēmas, pazīt kokus un dzīvniekus, atbildēt uz jautājumiem par meža tēmu – un “Vai pazīsti putnus?”. Ātrākie un zinošākie šoreiz izrādījās mājinieki – Kalnciema vidusskolas vides izglītības pulciņa komanda, 2.vietā Vircavas vidusskolas Platones filiāles komanda, bet trešie – Šķibes pamatskolas dalībnieki.

Pēc pusdienām – sātīgas, uz ugunskura vārītas zupas – notika interesantas un izglītojošas darbnīcas, kuras organizēja  Annas koku skola, dabas aizsardzības pārvalde, koku āderu speciālists Uldis Siliņš un Kalnciema vidusskolas jaunsargi Oskara Karla vadībā.

Vides interešu izglītības pasākums "Burto dabā, vidē, visumā"