Sestdiena, 31. Oktobris, 2020
Valts, Rinalds, Rinalda

Jelgavas novadā sveiks 96 jaundzimušos

01.07.2019

Jūlija pirmā nedēļa Jelgavas novadā iezīmējas svinīgā gaisotnē – šajā laikā notiek jau par tradīciju kļuvusī Jelgavas novada jaundzimušo sveikšana. Vecākiem, kas mazuļus pasaulē laiduši laikā no janvāra līdz jūnija beigām, pašvaldība pasniegs piedzimšanas velti – sudraba monētu. Kopumā Jelgavas novada pašvaldības vadība simbolisko dāvanu pasniegs 96 mazuļiem.

‘”Mazliet bijām norūpējušies, jo līdz maija beigām Jelgavas novadā bija reģistrēta vien 71 bērniņa dzimšana. Taču jūnijs ir kuplinājis šo skaitu un varam gandarīti teikt, ka pusgadu noslēdzam godam – 96 mazulīši jau ir iepriecinošs skaits. Turklāt šajā pusgadā ir arī divi dvīņu pāri – viens Valgundē, kur dzimuši divi brālīši, bet Elejā – ģimenītē vienlaikus ienāk gan meitene, gan puisēns” informē Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anda Strautniece.

Organizētie pasākumi

• 4. jūlijā pulksten 10.00 - Līvbērzes kultūras namā sveiks Glūdas, Līvbērzes pagasta, Kalnciema un Valgundes  jaundzimušos.
  • 4. jūlijā plkst. 16.00 – Elejas tējas namiņā sveiks Svētes, Zaļenieku, Sesavas, Vilces, Lielplatones, Platones, Elejas, Vircavas un Jaunsvirlaukas pagastu mazuļus.

P.S. Pasākumā plānota fotografēšana. Iebilstot pret fotogrāfiju publiskošanu, aicinām par to individuāli vērsties pie Dzimtsarakstu nodaļas vai pēc pasākuma rakstīt: zinas@jelgavasnovads.lv