Svētdiena, 21. Jūlijs, 2019
Meldra, Meldris, Melisa

Seniori piedalīsies apmācībās “Mani gadi, mana bagātība”

08.07.2019

No 10. līdz 12.jūlijam Jelgavas novada senioru biedrība Zaļenieku pagastā rīko projektu – apmācības senioriem “Mani gadi, mana bagātība”. Apmācību uzdevums ir sniegt pagastu senioru koordinatoriem zināšanas, kā iedrošināt pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēkus iesaistīties aktivitātēs un veicināt aktīvu dzīvesveidu pēc darba gaitu izbeigšanas.

Apmācību dalībnieki apgūs, kā motivēt seniorus nepalikt mājās, bet iesaistīties dažāda mēroga norisēs, lai justos līdzvērtīgs un noderīgs ģimenei un sabiedrībai. Apmācību ietvaros paredzētas teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības, kā arī viena diena tiks veltīta pieredzes apmaiņas braucienam uz Madonas novada pašvaldību.

Pēc apmācību noslēguma koordinatori  organizēs ikmēneša senioru tikšanās pagasta aktivitāšu centros, lai iegūtās zināšanas nodotu tālāk sava pagasta senioriem un rosinātu viņos vēlmi iesaistīties aktivitātēs.

Paredzēts, ka apmācības piedalīsies 2 seniori no katra Jelgavas novada pagasta, kopā 26 seniori.

Apmācības atbalsta a/s "Latvijas valsts meži" un ziedot.lv, līdzfinansē - Jelgavas novada pašvaldība.