+A A
Svētdiena, 29. Novembris, 2020
Ignats, Virgīnija

Aicina pieteikt dalību piknikam "Atgriešanās Latvijā - satikšanās Zemgalē"

29.07.2019

Zemgales Plānošanas reģions aicina ģimenes, kas atgriezušās Latvijā un ģimenes, kuru radinieki vēl tikai plāno atgriezties Latvijā, uz PIKNIKU, kas notiks 9. augustā no  pulksten 12.00 līdz 15.00, (reģistrācija no pl.11.30). Pasākuma norises vieta - aktīvās atpūtas un sporta komplekss "Līgotnes", Armijas ielā 1, Svētē, Svētes pagastā, Jelgavas novadā LV-3008.

Dalību var pieteikt līdz 31.jūlijam aizpildot pieteikšanās anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIIeIcwP04umo5bTAKjj8S1qVui9mPF4quK_4lYPUMfe7dbQ/viewform

Pasākuma mērķis – vienviet pulcināt ieinteresētos novadniekus remigrācijas speciālistu un konsultantus, lai pārrunātu visām pusēm aktuālus “atgriešanās” jautājumus, dalītos pieredzēs, saņemtu vajadzīgos informatīvos materiālus, kā arī baudītu satikšanās prieku un ļautos nelielai, kopīgai atpūtai.

Pasākuma laikā varēs saņemt konsultācijas par sekojošām tēmām:

  • Izglītība un latviešu valodas apguve;
  • Uzņēmējdarbības uzsākšana un attīstība;
  • Banku pakalpojumi – konta atvēšana, kreditēšana un atbalsts biznesam;
  • Pilsonības un migrācijas pakalpojumi, t.sk. ES pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem;
  • Sociālie jautājumi – pensijas, ģimenes pabalsts, bezdarbnieka statuss un pabalsts u.c.
  • Remigrācija un sadarbība ar diasporu.

Pasākuma laikā  no pulksten 13.00 līdz 15.00 būs iespēja noklausīties lekciju un saņemt konsultāciju, kuru nodrošinās  pieredzējis psihologs darbā  ar bērniem, vecākiem un skolotājiem - Nadežda Burča Laure. Lektore runās par emocionālo atbalstu, integrēšanos jaunā vidē (bērnu dārzā, skolā), valodas barjeru un vecāku lomu tās pārvarēšanā. Bērniem tiks nodrošinātas radošās aktivitātes, tikmēr vecāki varēs saņem atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums bezmaksas!

Foto: unsplash.com