Sestdiena, 7. Decembris, 2019
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Jelgavas novada uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai Kalnciema kvartāla tirdziņā

09.08.2019

Jelgavas novada pašvaldība uzņēmējdarbības nedēļas ietvaros aicina Jelgavas novada amatniekus un mājražotājus kopīgi radīt “Jelgavas novada diena 2019” satikšanās un tirgošanās svētkus vienā no Rīgas dzīvīgākajiem kultūras un tirgus centriem – Kalnciema kvartālā, Rīgā.

“Jelgavas novada diena 2019” Kalnciema kvartālā norisināsies 21.septembrī (sestdienā) no plkst. 10:00 – 16:00. Visas dienas garumā būs skanīga kultūras programma, aktīvās radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem, vietējo ražotāju tirgus, degustācijas un tirdzniecības stendu prezentēšana – tā ļaujot galvaspilsētas un tās viesiem un apkārtnes iedzīvotājiem ielūkoties Jelgavas novadā.

Uzņēmēj! Pārstāvi un lepojies ar savu novadu Kalnciema kvartālā un dodies tirgot savu produkciju vienā no galvenajām Rīgas pasākumu vietām un iknedēļas tirgiem, veidojot sava uzņēmuma atpazīstamību ārpus novada.

Ko mēs no Tevis sagaidām?

• Vienotu ģērbšanās stilu – tautisks/lina apģērbs
  • Savas tirdzniecības vietas un telts noformēšana - atbilstoši rudens ražas tematikai
  • Atraktīvu savas produkcijas tirgošanu

Jelgavas novada pašvaldība nodrošina:

• Apmaksātu tirdzniecības vietu ar telti un galdu (zem vienas telts 2 tirgotāji)
  • Kultūras programmu
  • Radošās darbnīcas
  • Pasākuma moderatoru un reklāmas aktivitātes sadarbībā ar Kalnciema kvartālu

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Aicinām Jelgavas novada amatniekus un mājražotājus pieteikt savu dalību tirdziņā – līdz 23.augustam nosūtot apstiprinājuma e-pastu uzņēmējdarbības atbalsta projekta vadītājai Sanitai Smirnovai (sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv).

Lūdzam e-pasta vēstulē norādīt - piedāvāto produkciju, kontaktinformāciju, kā arī elektrības pieslēguma nepieciešamību.

Sīkāku informāciju par uzņēmēju dalības iespējām un nosacījumiem Jelgavas novada dienu tirdziņā Kalnciema kvartālā var saņemt, sazinoties ar Sanitu Smirnovu, e-pasts: sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv, tālrunis: 63048464