Otrdiena, 28. Septembris, 2021
Sergejs, Svetlana, Lana

Iedvesmas diena jauniešiem "Cel ideju gaisā"

10.09.2019

Nedēļas garumā, no 21. – 28. septembrim, Jelgavas novads ozrganizē “Jelgavas novada Uzņēmēju nedēļu”. Šajā nedēļā paredzēta daudzveidīga programma, kas sniegs iespēju uzņēmējiem parādīt sevi, iepazīstināt ar savu produkciju, savstarpēji iepazīties, kā arī apgūt jaunas zināšanas aktuālās jomās. Savukārt piektdiena - 27. septembris - pilnībā veltīta jauniešiem un viņu uzņēmējdarbības domāšanas attīstībai. Jelgavas novada jaunieši aicināti uz iedvesmas dienu "Cel ideju gaisā", kas norisināsies Zaļenieku muižā.

Uzņēmēju iedvesmas diena, kas noteikti dos impulsu un enerģiju jauniešos savas uzņēmējdarbības uzsākšanai nākotnē. Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā no vairākām skolām pulcēsies tie, kas visas dienas garumā varēs piedalīties izzinošās un iedvesmojošās sarunās, lai stiprinātu savas līderības un uzņēmējdarbības prasmes. Piemēram, jauniešu programmas «Start Strong 3+3» dalībnieki un biznesa uzsācēji no Madonas novada un Rīgas atklās, kā teikšana «JĀ» dalībai konkursā var aizvest līdz pat Amerikai; SIA «RocketGrip» uzņēmuma veidotāji Aksels Zingulis un Reinis Nikuļcevs stāstīs par skolas laikā radušos ideju, kas pārtapusi veiksmīgā biznesā, spēles «Kendama» ieviesējs Latvijā, zīmola «KE KE KENDAMAS» veidotājs Ingus Rutulis atklās, kā biznesu pārvērst par veselu kultūru. Bet pulksten 13 LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs aicinās jauniešus uzdrošināties uzsākt savu uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Diena noslēgsies jau ar praktisku darbošanos. 

Pieteikties šim pasākumam var līdz 24. septembrim Jelgavas novada pašvaldības facebook lapā. Dalībnieku reģistrācija sāksies no pulksten 11.30, bet pasākuma atklāšana - pulksten 12.00. Plašāku informāciju par pasākumu var iegūt rakstot uz epastu: anna.ponomarenko@jelgavasnovads.lv vai pa tālruni 63022235.

PROGRAMMA

  • 11.30 Ierašanās, reģistrācija
  • 12.00 Pasākuma atklāšana
  • 12.15 Kā teikšana "JĀ" dalībai konkursā var aizvest līdz pat Amerikai / Jauniešu programmas "Start Strong 3+3" dalībnieki un biznesa uzsācēji no Madonas novada un Rīgas
  • 12.30 Kā skolas laikā radusies ideja var tapt par veiksmīga uzņēmuma stāstu / SIA “RocketGrip” uzņēmuma veidotāji Aksels Zingulis un Reinis Nikuļcevs
  • 12.45 Kā biznesu pārvērst par veselu kultūru / Spēles “Kendama” ieviesējs Latvijā Ingus Rutulis
  • 13.00 Kā uzdrošināties / LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs
  • 13.15 Radošā biznesa darbnīca
  • 15.15 Svinīgs pasākuma noslēgums
  • 15.30 Izzinošas aktivitātes Gaisa balonu festivālā 2019

Pieteikšanās līdz 24.septembrim: šeit