Pasaules Tūrisma dienas rallijā aicina iepazīt Jelgavas apkārtni

11.09.2019

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, sestdien, 28. septembrī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) organizē ikgadējās auto orientēšanās sacensības komandām. Sacensības būs izklaidējošs un izzinošs pasākums tiem, kas vēlas iepazīt Jelgavas apkārtnes tūrisma objektus un mazāk zināmas, neparastas vietas, likt lietā atjautību un pavadīt dienu svaigā gaisā.

Orientēšanās sacensībām ar automašīnām aicinātas pieteikties komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā. Tūrisma rallija laikā katrai komandai būs jāatrod vairāki kontrolpunkti sacensību teritorijā un jāizpilda dažādi aizraujoši uzdevumi, kas piemēroti visai ģimenei. Sacensību maršruts vedīs no Jelgavas uz Cenu, Ozolnieku, Salgales, Olaines un Jaunsvirlaukas pagastiem.

Sacensību starts un finišs ir Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, Akadēmijas ielā 1. Komandu starts notiks pulksten 11.00, bet reģistrēšanās sacensībām sāksies no pulksten 10.30. Dalības maksa sacensībās – 3,00 EUR no personas. Lai piedalītos vērtēšanā, komandām līdz pulksten 16.00 finišā jāiesniedz aizpildītas darba lapas. Komandas tiks vērtētas pēc iegūtā punktu skaita un vizuālā noformējuma. Balvas uzvarētāju komandām sarūpējuši vietējie tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Lai piedalītos “Pasaules tūrisma dienas rallijā 2019”, komandas dalība sacensībām jāpiesaka līdz 26. septembrim pa tālruni 63005447, pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un viena pārstāvja kontaktinformāciju. Dalības maksa jāveic Torņa kasē līdz sacensību sākumam. Lai labāk sagatavotos dalībai sacensībās,  komandām iepriekš jāiepazīstas ar sacensību nolikumu, kas pieejams mājas lapā www.visit.jelgava.lv

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde
 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”