+A A
Trešdiena, 30. Septembris, 2020
Menarda, Elma, Elna

“Migar” uzsāk auto parka atjaunošanu ar jauniem un moderni aprīkotiem “Isuzu Ultranova” autobusi

30.09.2019

Oktobra sākumā SIA “Migar” (MG) apkalpotajos maršrutos Jelgavas novadā sāks kursēt trīs jauni “Isuzu Ultranova” markas autobusi, kuru kopējās investīcijas sastāda 300 000 euro. Ar šo autobusu iegādi tiek uzsākta pakāpeniska uzņēmuma autobusu parka atjaunošana.

Katram autobusam ir izvelkama rampa ērtākai iekļūšanai un izkļūšanai no sabiedriskā transporta pasažierim ar funkcionāliem traucējumiem. Kopējais sēdvietu skaits autobusā ir 30, un tās ir aprīkotas ar drošības jostām pasažieru drošībai brauciena laikā. Klimata kontrole uzturēs salonā noteiktu temperatūru atbilstoši sezonalitātei.

Pasažierus par maršruta pieturvietām informēs gan audiāli, gan vizuāli – monitorā būs redzams maršruts ar visām pieturvietām. Monitori tiks uzstādīti tuvākajā laikā jaunajos autobusos. Autobusos ir “STOP” poga, lai informētu autobusu vadītāju par vēlmi izkāpt nākamajā pieturā. Pasažieru drošībai visi autobusi ir aprīkoti ar videonovērošanas kamerām gan salonā, gan arī ārpusē, kas vērsta uz ceļu, lai fiksētu notiekošo.

Papildus bagāžas nodalījumam autobusa ārpusē arī salonā ir bagāžas plaukti, kur novietot maza izmēra mantas. 2019. gada 8 mēnešos “Migar” 30 apkalpotajos maršrutos ir pārvadājis 275 517 pasažieru. Uzņēmuma autobusa parka vidējais vecums tagad ir 12 gadi.

Par SIA “Migar”

SIA “Migar” reģionālos vietējas nozīmes maršrutos pasažieru pārvadājumus nodrošina kopš 1998. gada. Uzņēmumā nodrošina pasažieru pārvadājumus 30 reģionālos vietējas nozīmes maršrutos.

Informāciju sagatavoja SIA "Migar"