+A A
Pirmdiena, 28. Septembris, 2020
Sergejs, Svetlana, Lana

LTRK aicina uz Zemgales biznesa forumu “Cilvēks – veiksmes faktors”

16.10.2019

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi aicina uzņēmējus un medijus pieteikties Zemgales biznesa forumam “Cilvēks – veiksmes faktors”, kas notiks 1.novembrī, Krustpils Kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpilī.

Ar atklāšanas uzrunām uzstāsies Jēkabpils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Pēc tam ar prezentāciju par plānoto nodokļu reformu 2020.gadā uzstāsies finanšu ministrs Jānis Reirs.

“Aicinām aktīvi iesaistīties uzsāktajās diskusijās par nodokļu sistēmas reformēšanu, lai nākamgad pieņemtie lēmumi veicinātu uzņēmējdarbību un konkurenci starptautiskā līmenī. LTRK interesē reģionālo uzņēmēju viedoklis, tāpēc šajā forumā aicinām būt klāt un kopā ar finanšu ministru pārrunāt turpmākos darāmos soļus, lai Latvija kļūtu labklājīgāka,” saka A.Rostovskis.

Par ekonomikas aktualitātēm stāstīs bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš, savukārt par iedzīvotāju noskaņojumu – pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš. Domnīcas Certus pārstāvis prezentēs pētījumā “Biznesa digitālā transformācija kā instruments darbaspēka produktivitātes palielināšanai” rezultātiem. Pēc tam paredzēta paneļdiskusija, kur pie iepriekš minētajiem ekspertiem pievienosies LTRK viceprezidente Elīna Rītiņa.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps: “Jēkabpils ir viens no Zemgales attīstības centriem. Būt centrā, nozīmē būt kustībā un nepārtrauktā virzībā uz izaugsmi. Esmu ļoti gandarīts, ka Zemgales biznesa forums jau kļuvis par stabilu un nozīmīgu pasākumu pilsētas biznesa dzīvē. Redzu, ka daudzām iniciatīvām ir nepieciešama iedvesma un iedrošinājums. Biznesa forums ir vieta, kur to iegūt.  Te secinājumus par ekonomisko analīzi, tehnoloģiskās attīstības tendencēm, biznesa veiksmēm un neveiksmēm var dzirdēt no pirmavota, var jautāt un uzzināt uz vietas.  Tā ir iespēja, kas noteikti jāizmanto!”

Pēcpusdienā klātesošajiem būs iespēja uzzināt par bankas Citadele jaunumu -  norēķinu veidu Latvijā jeb maksājumiem uz mobilā tālruņa numuru un citām aktualitātēm, par ko stāstīs Bankas Citadele Digitālo kanālu biznesa attīstības vadītāja Astra Cīrule. Savukārt, uzņēmuma TET pārstāvji sniegs īpašu praktisku ieskatu tehnoloģiju iespēju jomā par tēmu, ko izvēlēsies paši foruma apmeklētāji, reģistrējoties apmeklējumam.

Trešā daļa veltīta tēmai “No hobija līdz biznesam”, kur dažādi uzņēmēji dalīsies ar savu pieredzi par to, kā no idejas dzimts veiksmīga uzņēmējdarbība: dziedātājs Igo stāstīs par savu trauku kolekciju un izveidoto cepli, “CarGuru” idejas autors Vladimirs Reskājs dalīsies pieredzē un vēl citi atpazīstami cilvēki iedvesmos ar saviem stāstiem.

Dalība Zemgales biznesa forumā “Cilvēks – veiksmes faktors” bez maksas, taču ar iepriekšēju reģistrāciju tiešsaistē: https://www.mitto.me/zemgales-biznesa-forums-2019/programma. Vietu skaits ierobežots.

 


Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

 

Papildu informācijai:
 
Rūta Grikmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija T. + 371 67830825
M. + 371 29630923
F. + 371 67820092