+A A
Piektdiena, 3. Jūlijs, 2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Jelgavas novada tirgotāju un amatnieku Ziemassvētku tirdziņš

05.12.2019

21. decembrī no plkst. 10.00-14.00, Lielajā ielā 5/7 (agrākajās “Pārtikas Amatnieki” veikala telpās) norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties Jelgavas novada amatnieku, tirgotāju un mājražotāju produkciju.

Lieliska vieta, kur iegādāties gardumus un našķus Ziemassvētku cienastiem un dāvanām – tirdziņa piedāvājumā būs gan ēdamas, gan acīm baudāmas un dvēselei tīkamas lietas, - mājās cepta maizīte, kaltētu tomātu pesto, biškopības produkti un gardie priežu čiekuru sīrupi; tumšajiem ziemas vakariem -  dabīgā vaska sveces, bet aukstajam laikam - čības, cepures, svētku gaitām skaisti apģērbi un adījumi, kā arī dekupētas skaistumlietas. Turpat atrodamas lietas arī veselai miesai un garam - dabīgā kosmētika, skrubji, ziedūdeņi, krēmi vai ziepes, bet mirdzumam - rotas no dzintara. Tas viss būs atrodams vienuviet!

Tirdziņā iesaistījies arī Invalīdu atbalsta centra “Saulesstars” biedri ar skaistiem un glītiem rokdarbiem, kas tapuši ar rūpēm un mīlestību..

Lai iegūtu vērtīgu informāciju par produktiem un izvēlētos labāko Ziemassvētku dāvanu, būs iespēja klausīties uzņēmēju produktu prezentācijās.

Līdz ar gardumu un amatnieku darbu iegādi, visas dienas garumā būs iespējams fotografēties ar rūķi un izgatavot nelielas dāvaniņas Ziemassvētku radošajā darbnīcā pašiem, kā arī sasildīties ar karstu dzērienu.