+A A
Ceturtdiena, 4. Jūnijs, 2020
Sindija, Sintija, Elfrīda

Sveiks pagājušā gada sporta laureātus

20.01.2020

Piektdien - 24. janvārī svinīgā pasākumā - “Sporta laureāts 2019” – apsveikumus par sasniegumiem Latvijas, Eiropas un Pasaules mēroga sacensībās saņems 72 Jelgavas novada Sporta centra junioru, jauniešu un pieaugušo grupu audzēkņi un 13 treneri.

Aizvadītās sacensības 2019.gadā novada sportistiem bija saspringtas, bet reizē arī panākumiem bagātas. Ar mērķtiecīgu darbu sacensībās sasniegti ievērojami rezultāti, un, vērtējot 2019. gada rezultātus, sportistu sniegums ir bijis gana augsts - kopskaitā uz Jelgavas novadu atceļojušas 36 zelta, 4 sudraba un 15 bronzas medaļas gan individuālajās, gan komandu sacensībās: orientēšanās sportā, vieglatlētikā, volejbolā, regbijā, pauerliftingā, brīvajā cīņā un virves vilkšanā.

“Laureātu saraksts čempionātos ir garš, un tas apliecina, ka mūsu sportisti ir augšgalā. Tiesa, par pagājušo sezonu īpaši nevienu izcelt nevaram, jo uzslavu ir pelnījis katrs no viņiem. Taču atzinīgi vērtējams tas, ka pērn augstāki rezultāti nekā iepriekš ir regbijā - jauniešiem sokas vēl labāk un spēle kļūst kvalitatīvāka. Šajā sezonā mūsu sportistiem novēlu sasniegt vēl nebijušus rezultātus, rast spēku un motivāciju strādāt vēl smagāk un neatlaidīgāk, lai sasniegtu sev vēlamos rezultātus. Galvenais nepadoties pie pirmajām grūtībām, bet turpināt strādāt un pilnveidoties, ar prieku darīt to, ko dara”, vēl Jelgavas novada sporta centra vadītājs Vladislavs Beitāns.

Lai sekmētu Jelgavas novada sporta attīstību, labāko sportistu un treneru atbalstīšanu, 2019. gada 27. decembra domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumprojektu, kas paredz sportistiem un treneriem piešķirt naudas balvas, kopumā no budžeta līdzekļiem atvēlot 8205 eur.