Trešdiena, 20. Oktobris, 2021
Leonīda, Leonīds

Vebinārs pašvaldību darbiniekiem “Sociālie uzņēmumi. Pašvaldību atbalsta instrumenti.”

29.01.2020

LEADER sadarbības projekta “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros pašvaldību darbiniekiem un citiem interesentiem 2020. gada 12. februārī pl. 09.30 tiek piedāvāts vebinārs: “Sociālie uzņēmumi. Pašvaldību atbalsta instrumenti.”

Vebināru vadīs lektore Agnese Frīdenberga, juriste, “Providus” pētniece, “Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas” valdes locekle, kura stāsta: “Pašvaldībās jau pieejamās atbalsta programmas nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem ir laba augsne tam, lai nākotnē reģionos veidotos sociālie uzņēmumi. Tomēr tas nekad nav viegls lēmums mainīt esošās paradigmas un mēģināt rīkoties citādi, kā ierasts. Pašvaldības vēlas izrādīt labo gribu, bet pastāv bailes no nezināmā un nesaprotamā.”

Pasākuma mērķis ir nodot informāciju pēc iespējas plašākam interesentu lokam, kā arī ierakstīt semināru, lai tas saglabātos kā palīgs ikdienas darbā. Vebināra laikā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

  • ar sociālo uzņēmējdarbību saistītā likumdošana;
  • pašvaldībām pieejamie atbalsta mehānismi sociālajiem uzņēmējiem;
  • prezentēti sociālās uzņēmējdarbības veiksmes stāstu piemēri Latvijā un pasaulē.

Vebinārs plānots kā noslēguma pasākums projekta ietvaros notikušajām diskusijām pašvaldībās par sociālo uzņēmējdarbību.

Vietne, no kā tiek nodrošināta pārraide, piedāvā iespēju tiešsaistes tērzētavā uzdot arī sev interesējošos jautājumus, un saņemt uz tiem atbildes.

Saite vietnei, kur notiks vebinārs atrodama šeit .

Lietošanas instrukcija ir angliski pieejama šeit .
Lai pieslēgtos, ir nepieciešams lejuplādēt “zoom” programmu. Iesakām to izdarīt savlaicīgi . Pieslēgties tiešraidei varēs ar datoru vai mobilo telefonu.

Vairāk informācijas:
Aiga Smiltāne ( biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” amdinistratīvā vadītāja),
tālr. 25418113,