+A A
Pirmdiena, 28. Septembris, 2020
Sergejs, Svetlana, Lana

Jelgavas novads prezentē savu tūrisma piedāvājumu starptautiskā tūrisma izstādē - gadatirgū “Balttour 2020”

31.01.2020

No šodienas, 31. janvāra, līdz 2. februārim Rīgā izstāžu centrā “Ķīpsala” norisinās 27. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2020”. Arī Jelgavas novads, startējot kopējā Zemgales stendā, apmeklētājiem prezentē jaunākos tūrisma informācijas materiālus un tūrisma piedāvājumu gaidāmajā tūrisma sezonā, kā arī jau pārbaudītus tūrisma objektus un to aktivitātes.

Jelgavas novads izstādes apmeklētājiem vēstī gan par muižām, kas ceļotājiem piedāvā interesantas izziņas un aktivitāšu programmas, gan aktīvajiem vietējiem ražotājiem.

Interesenti stendā var saņemt jauno tūrisma ceļvedi “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos”, iepazīties ar izstrādātiem maršrutiem gan kultūrvēstures interesentiem un ģimenēm, gan vienkārši tiem, kas vēlas atpūsties un aizmirsties no ikdienas steigas un baudīt interesantu piedāvājumu. Arī piedzīvot maģisku mirkli, kad ar mobilās aplikācijas palīdzību atdzīvinot brošūras lappuses, var iepazīt Zemgales un Ziemeļlietuvas muižas un parkus.

Tūrisma izstādē “Balttour 2020” Zemgales stendā pārstāv 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības, tostarp Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads. Kopumā sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvā vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu.

Jelgavas novads prezentē savu tūrisma piedāvājumu starptautiskā tūrisma izstādē - gadatirgū “Balttour 2020”