+A A
Sestdiena, 5. Decembris, 2020
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Konkurss par godu Jelgavas novada svētkiem 2020

20.05.2020

Šonedēļ - 23.maijā būtu bijuši Jelgavas novada svētki - lustīgi un skanīgi, piebildot Elejas muižas parku ar brīnumainiem priekšnesumiem, skaistiem koncertiem un gaismiņu virtenēm koku zaros. Tā vietā mums nākas pavasari izbaudīt tik klusi kā nekad...un tomēr.....Jelgavas novadam un tā svētkiem par godu, pašvaldība izsludina konkursu, kas ikvienu ģimeni, jauniešu kompāniju vai draugu pulku no tuvienes un tālienes var izmānīt ārā - svaigā gaisā, aizvest un likt izskraidīt Jelgavas novada svētku norises vietu un, atbildot uz pāris jautājumiem, tikt pie balvām! 

Iepazīsti Elejas muižas parku un, izpildot orientēšanās konkursu, atmini vārdu, kas ir atslēgvārds novada svētku noskaņai! Starp citu, šis atslēgvārds būs spēkā arī nākamā gada novada svētkos, tāpēc - ja pat neuzvarēsi konkursā, esi mīļi gaidīts apburtajā pasaulē - Elejas parkā nākamā gada maijā!

Un tā.......lai piedalītos konkursā:

  • ņem līdzi karti un dodies pastaigā pa Elejas muižas parku;
  • atrodi pareizās atbildes uz jautājumiem, tukšajos lauciņos ierakstot atbildes vārda pirmo burtu;
  • no iegūtā burtu jūkļa izveido vārdu, kas raksturo nākamā gada Jelgavas novada svētku tēmu;
  • iegūto vārdu kopā ar savu kontaktinformāciju sūti mums uz e-pastu konkurss@jelgavasnovads.lv vai raksti Jelgavas novada pašvaldības Facebook lapai messenger ziņu.

Atbildes var iesūtīt līdz 25.maija pl.12:00.

No visiem pareizo atbilžu iesūtītājiem izlozēsim 3 dalībniekus, kas saņems dāvanu no Jelgavas novada.

Elejas muižas parka karte