Svētdiena, 11. Aprīlis, 2021
Hermanis, Vilmārs

Pedagogu konferenci apmeklē vairāk kā 230 dalībnieku

25.08.2020

Otrdien, 25. augustā, Staļģenes vidusskolā pulcējās vairāk kā 230 Jelgavas novada izglītības darbinieku - novada pedagogi un izglītības pārstāvji, lai īsi pirms jaunā mācību gada sākuma pārrunātu mācību procesa aktualitātes, sveiktu kolēģus un smeltos iedvesmu gaidāmajam darba cēlienam.

Ikgadējo pedagogu konferenci atklāja Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune, kurš pedagogiem novēlēja izturību un enerģiju, jauno mācību gadu uzsākot, kā arī Izglītības pārvaldes vadītāja Ginta Avotiņa, piebilstot, ka Latvijas izglītības sistēma mācības attālināti piedzīvoja pirmo reizi, visi skolotāji lieliski tika ar to galā, visi ir pelnījuši cieņu un stingru rokasspiedienu vai ciešu apskāvienu.

Konferencē tika sveikti arī 26 pedagogi, kuri gan veiksmīgi adaptēja mācību metodiku attālinātam procesam un palīdzēja arī kolēģiem, gan uzcītīgi veikuši savus darba pienākumus ikdienā daudzu gadu garumā un iedvesmo ar savu piemēru citus, gan gatavojas uzsākt darbu jaunā kvalifikācijā.

Šajā gadā skolas pedagogi ir īpaši parādījuši augstu profesionālu meistarību, kas veicinājusi izglītojamā izaugsmi un jaunu progresīvu metožu ieviešanu. Konferences noslēgumā iedvesmai skanēja Nacionālā teātra aktieru Ditas Lūriņas un Mārtiņa Egliena, kā arī mūziķa Jāņa Strazda muzikālais priekšnesums.​

Jelgavas novada pedagogu konference