+A A
Pirmdiena, 28. Septembris, 2020
Sergejs, Svetlana, Lana

Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā - Ozolnieku un Jelgavas novados!

11.09.2020

Izcelsim skaistās iniciatīvas, kas tapušas ar Eiropas fondu atbalstu. Ieraugot, kas paveikts un daudzkārt nezināms tuvākajā apkārtnē, izzinot kā Eiropas rīcība sastopama apkārtējā vidē, būs iespēja ieraudzīt pašiem sevi Eiropā.

Eiropas Komisijas kampaņas " Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne" ietvaros Latvijas Lauku Forums viesosies un aicinās uz diskusiju par lauku teritorijas vajadzībām un ES iespējām uz tām atbildēt:
  • 29.septembrī Ozolnieku novadā

Ozolnieku novadā iepazīsim biedrības "TUVU" Sociālās palīdzības centra darbības principus. Pieredzē par metālapstrādes uzņēmuma A/S "Metālmeistars" izaugsmi dalīsies Andris Skolmeistars, par ceļu no izejvielas līdz saldumu ražošanai un meistarklasēm stāstīs Ilva Kavicka no SIA "Positive Foods", savukārt, ar intriģējošo stāstu par kosmētikas un Paleolīta laikmeta saikni dalīsies Ance Dandena no Green Wing un Paleo skincare. Par iespējām attīstīt lauku teritoriju Jelgavas un Ozolnieku novados, pastāstīs Līga Švānberga.
Pasākuma programma  šeit ej.uz/Laikslaukiemprog_2909
  • 1.oktobrī Jelgavas novadā

Jelgavas novadā iepazīsim vēsturi dodoties ekskursijā pa Kroņvircavas muižu, apskatot iekārtoto ekspozīciju un klausoties saimnieku iecerēs attīstīt šīs vietas pieejamību vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem.
Ar stāstu par tomātu audzēšanu un gardēžu tūrismu dalīsies Evita Gūtmane, savukārt, Andris Pridāns dalīsies pieredzē par dravas paplašināšanu un biškopības izziņas tūrisma piedāvājuma radīšanu. Ar Zemgales tradicionālajām lauksaimniecības nozarēm iepazīstinās Natālija Bikerte. Par Eiropu Vircavas pagastā stāstīs Rita Borščevska. Par iespējām attīstīt lauku teritoriju Jelgavas un Ozolnieku novados, pastāstīs Līga Švānberga.
 
Pasākuma programma šeit ej.uz/Laikslaukiemprogr_0110

Ikviens, kam interese, ir aicināts pievienoties! Pieteikšanās pasākumiem, aizpildot šo dalībnieka anketu ej.uz/Laikslaukiem_anketa