Svētdiena, 19. Septembris, 2021
Verners, Muntis

Dāvini prieku un pārsteigumu Ziemassvētkos!

19.11.2020

Šis gads nav izņēmums, jo sociālais uzņēmums "Eņģeļa Pasts" (www.engelapasts.lv) jau septīto gadu pēc kārtas organizē sociālo projektu “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020”. 

"Neskatoties uz situāciju pasaulē (Covid19), kas skārusi mūs visus un ļoti ietekmējusi mūsu ikdienu, cilvēki sociālās aprūpes centros mīt joprojām un tur būs arī rīt un šajos Ziemassvētkos. Tieši tāpēc mums ir svarīgi to atcerēties un radīt šiem cilvēkiem prieku un pārsteigumu, lai ikdiena kļūst nedaudz vieglāka un priecīgāka" saka Eņģeļa pasts vadītāja Līga Uzulniece, turpinot: "Mums katram ir iespēja piedalīties šī prieka un pārsteiguma radīšanā un iepriecināt cilvēkus sociālās aprūpes centros". 

Sociālais projekts “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020” ir atvērts no 13.11.2020 un norisināsies līdz 20.12.2020., lai jau pašos Ziemassvētkos visas dāvaniņas būtu saņemtas centros un gaidītu savus jaunos saimniekus un saimnieces.

Ticu, ka mums kopā viss izdosies! Paldies no sirds par dalību sociālajā projektā! Radi to, kas tev ir pa spēkam – Radi prieku!

Projekta mājas lapa: www.engelapasts.lv

Raksta bilde no Eņģeļa Pasts arhīva

Informācija tapusi sadarbībā ar sociālo uzņēmumu "Eņģeļu pasts"