Ceturtdiena, 4. Marts, 2021
Enija, Alise, Auce

Ziemassvētku akcija

23.12.2020

Interneta portāls Tvnet sadarbībā ar Latvijas bērnu fondu un Jelgavas novada pašvaldību šogad uz Ziemassvētku laiku īstenoja akciju, kuras laikā rosināja bērnus rakstīt savas vēlmes un sapņus Ziemassvētku vecītim. Pašvaldība  - gan no daudzbērnu, gan audžuģimenēm, gan akcijā uzrunātājiem vecākiem saņēma kopumā 59 bērnu rūpīgi rakstītas vēstules. No pieteiktajām vēstulēm Tvnet portāls spēja īstenot teju 30 bērnu vēlmes. Vēloties realizēt un piepildīt arī akcijā neiekļuvušo bērnu vēlmes, Jelgavas novada pašvaldībā tapa paralēla aktivitāte.

Jelgavas novada pašvaldības darbinieki un novada deputāti– gan kā privātu ziedojumu, gan kā kolektīvi savāktu līdzekļu kopumu atvēlēja kāda bērna vēstulē norādītās vajadzības īstenošanai, kopumā iepriecinot vairāk kā 30 bērnus.  Kādam tās bija slidas ar maināmiem skrituļriteņiem, kādam liels rotaļu lācis, vēl kādam jauns mobilais telefons, planšete, leļļu rati vai velosipēds.

Dažs labs kolēģis rūpīgi taupītos līdzekļus ceļojumam, kurā neaizbrauca pandēmijas dēļ, ir ieguldījis dāvanās. Un teju ikviens, azartā gādājot šīs dāvanas, pats piedzīvojis bērna prieku. Neskatoties uz dāvanu finansiālo apjomu, tās visas patiesi ir īstenotas, sasaiņotas, lai nogādātu bērniem no viņu anonīmajiem labdariem.

Dāvanas pie saviem saimniekiem nokļūs laikā no Ziemassvētkiem līdz Jaunajam gadam, cerot, ka tās sagādās bērniem milzu pārsteigumu!

Ziemassvētku akcija