Otrdiena, 28. Septembris, 2021
Sergejs, Svetlana, Lana

Ielūdz uz pastaigu Ozolnieku ezera laivu parkā

14.07.2021

Turpinot iedzīvotāju vasaras satikšanās tradīcijas, šovasar Ozolniekos aizsākas norises pavisam jaunam un aizraujošam satikšanās formātam, jo -  24. jūlijā visas dienas garumā notiks pastaiga pa Ozolnieku ezera laivu parku. Lielākā daļa aktivitāšu būs bez maksas, savukārt sporta sacensībām, kas noritēs Ozolnieku vidusskolas stadionā, kā arī vingrošanai ezera krastā tiks izziņota obligāta iepriekšēja pieteikšanās. 

"Ēkas un teritoriālais iedalījums laika gaitā var mainīties, taču ezers ir nemainīga vērtība. Tādēļ šovasar sarīkosim svētkus Ozolnieku ezeram un paši sev," saka Jelgavas novada Ozolnieku administrācijas Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Ance Jaks.

Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, 24. jūlijā, svinot Ozolnieku ezera svētkus, iedzīvotājiem tiks piedāvāta pastaiga pa Ozolnieku ezera laivu parku.

"Šajā dienā apkārt ezeram esam iecerējuši dažādas aktivitātes – būs bioloģisko produktu tirdziņš, darbosies āra kafejnīcas, svētku apmeklētāji varēs izbraukt ar laivu un piedalīties virknē citu aktivitāšu, kas neveicina pulcēšanos," stāsta A.Jaks.

Sestdienas rītā pie ezera ieplānotas arī bezmaksas jogas, rīta vingrošanas un zumbas nodarbības, bet pie Ozolnieku vidusskolas no pulksten 9 notiks Ozolnieku ezera kausa izspēle pludmales volejbolā, 3x3 basketbolā un florbolā. A. Jaks norāda, ka sporta sacensībās varēs piedalīties tikai iepriekš reģistrējušies dalībnieki, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Precīza informācija par pieteikšanos sporta sacensībām, kā arī jogas, rīta vingrošanas un zumbas nodarbībām ezera krastā tiks publicēta Ozolnieku sociālajos tīklos. Tajos būs pieejama arī precīza svētku aktivitāšu programma ar norises laikiem un vietām.

"Jau laikus atgādinām – pastaigas laikā obligāti jāievēro tajā brīdī valstī spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi, tostarp distances ieturēšana," tā A.Jaks.

Jāpiebilst, ka svētkos būs gan maksas, gan bezmaksas aktivitātes.

Foto: Jelgavas novada Ozolnieku administrācijas arhīvs