Sociālā joma
Aicina uz Ražas svētku gadatirgu pie restorāna “Zemnieka cienasts”

Jelgavas novada pašvaldība septembrī aizsākusi tirdziņu ciklu “Rudens ražas tirdziņi”, apvienojot gan novada, gan tuvējās apkārtnes mājražotājus, amatniekus un ražotājus uz kopēju tirgošanos. Rudens ražas tirdziņi septembra mēnesī pašvaldībā ir tradicionāls pasākumu cikls, kas iezīmē rudens sezonas sākšanos. Līdz šim notikuši jau trīs tirdziņi, un šo sestdien, 25.septembrī plkst. 10:00 - 15:00, aicina uz noslēdzošo Ražas svētku gadatirgu pie restorāna "Zemnieka cienasts". Ņemot vērā spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus, tirdziņos tiks organizēta apmeklētāju plūsma, lai ikviens interesents varētu baudīt pasākumu norisi.

Tradicionālais Ražas svētku gadatirgus pie restorāna “Zemnieka cienasts”, kas noslēgs svētku mēnesi, šogad norisināsies jau astoto reizi. Tā laikā no plkst.10:00 līdz 15:00 viesus priecēs ne tikai rudens gardumu andele, bet arī dažādas radošās darbnīcas - hennas apgleznošana,  koka materiāla radošā darbnīca un dabīgo augu dekoru radošā darbnīca. Būs iespējams arī apskatīt dažādus zvērus – fazānus, dažādu šķirņu vistas, trušus un vāveres. Savukārt “Europe Direct” teltī varēs uzzināt tūrisma aktualitātes Jelgavas novadā, Latvijā un Eiropā un, iegriežot laimes ratu un atbildot uz jautājumiem par veselīgu pārtiku un dzīvesveidu, laimēt balviņas. Dažādas aktivitātes un balvas būs sagādājis arī Valsts augu aizsardzības dienests.