Trešdiena, 8. Decembris, 2021
Gunārs, Vladimirs, Gunis

Radio Skonto erudīcijas spēlē jautājumi arī par Jelgavas novadu

24.11.2021

Lai veicinātu Latvijas vietējā tūrisma un jaunizveidoto Latvijas reģionu attīstību, RADIO SKONTO klausītājiem piedāvā izklaidējošu erudīcijas spēli – “NOVADU ROBEŽĀS”. Tā ne tikai piepilda klausītāju dienu ar aizraujošu izklaidi, bet arī sniedz vērtīgu iespēju uzzināt par kultūras un tūrisma iespējām Latvijas novados. Erudīcijas spēlē, kas kopumā ilgst no 22.novembra līdz 25. februārim, klausītājiem būs iespēja atklāt interesantus faktus arī par Jelgavas novada dažādiem tūrisma objektiem un pareizi atbildot uz jautājumiem, balvās saņemt Jelgavas novada mājražotāju gardumus.

Cik labi Tu pazīsti Latviju? – 36 novadi un 7 valspilsētas, tik bagāta ir mūsu Latvija! RADIO SKONTO mājaslapā - radioskonto.lv, ir pieejama interaktīvā tūrisma karte -“Latvijas novadu iespēju karte”. Tā atspoguļo informāciju par Latvijas jaunizveidoto novadu interesantākajiem apskates objektiem un tūrisma galamērķiem ziemas sezonai. Spiežot uz sarkanajām atzīmēm un uzbraucot kursoru uz Jelgavas novadu, ir iespēja iepazīties ar trīs izvēlētiem Jelgavas novada tūrisma objektiem – piedzīvoju un iedvesma vietu “Nākotnes parks”, Lielplatones muižu un Jāņa Čakstes māju “Auči”.

Erudīcijas spēle radio ēterā izskan katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00, kuras laikā iespēja sadzirdēt informāciju par trīs dažādiem Latvijas novadiem vai valstspilsētām. Kopumā no 22.novembra līdz 25.februārim jautājumi par Jelgavas novadu izskanēs vairākkārt.  Datumu, kad ēterā izskanēs jautājumi par Jelgavas novadu, iespējams uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem pašvaldības facebook kontā – Jelgavas novads.