Trešdiena, 8. Decembris, 2021
Gunārs, Vladimirs, Gunis

Aicinām mājražotājus, amatniekus un tūrisma uzņēmējus – padari redzamu savu Ziemassvētku dāvanu piedāvājumu!

25.11.2021

Līdz gada nogalei un  Ziemassvētkiem ir palicis pavisam īss sprīdis, tāpēc aicinām  Jelgavas novada mājražotājus, amatniekus un tūrisma uzņēmējus piedalīties elektroniskā kataloga ”Ziemassvētku dāvanu ceļvedis 2021” izveidē ar savu saražoto un svētkiem īpaši sarūpēto piedāvājumu. Dosim iespēju ikvienam, kurš vēlas iepriecināt savus mīļos un tikt pārsteigts ar Jelgavas novadā radītām dāvanām, ieraudzīt Jūsu piedāvājumu un papildināt savu svētku grozu ar Jūsu sarūpēto!

Svētku piedāvājums tiks publiskots pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos līdz pat 2021.gada nogalei. Papildus piedāvājumam, publiskosim arī īsu informāciju par pašu ražotāju vai uzņēmumu.

Pieteikšanas līdz 1.decembrim, iesūtot bildes un informāciju, kas norādīta pieteikšanās anketā: https://ieej.lv/JNdavanucelvedis

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāju Sanitu Smirnovu, e-pasts: sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv, tālrunis: 28360835

Jelgavas novada pašvaldība iesūtītos piedāvājumus apkopos un izveidos svētku piedāvājuma elektronisko flaeri pdf formāta.

Par anketā sniegto informāciju un tās saturu ir atbildīgs iesniedzējs. Informācija var tikt rediģēta pielāgojot piedāvājumu elektroniskā kataloga saturam, iepriekš saskaņojot ar iesniedzēju.