+A A
Svētdiena, 27. Maijs, 2018
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Pasākumi

Atlasīt Atjaunot
 

Ražas svētki

30. septembrī (2017) 10:00 - 16:00  z/s “Līči”, Jaunsvirlaukas pag. 

Novada mājražotāji, dārzeņu audzētāji un augļkopji, rokdarbnieki un citi meistari slavēs savu preci un piedalīsies rudens tirdziņā. Pasākumu kuplina muzikāli priekšnesumi, konkursi, iedzīvotāju sacenšanās dabas velšu apmēros, svarā vai garumā.

Jelgavas novada pašvaldība un SIA “Viesu Līči” aicina piedalīties jau par tradīciju kļuvušajā Ražas svētku gadatirgū!

Svētku viesiem būs iespēja iegādāties dažādus lauku labumus – ābolus, ķirbjus, kartupeļus, zāļu tējas, kā arī vietējo mājražotāju un amatnieku sarūpētos gardumus.

Informāciju par veselīgiem vietējiem produktiem sniegs un viktorīnas vadīs Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā.

Izdziedāt un izdejot rudens atnākšanu kopā ar TDA “Lielupe” studija un “Ex-Lielupe”; VPDK “Pavediens”; līnijdeju kolektīviem “Rančo” un “Pēdiņas”; popgrupu “Noslēpums”; bērnu vokālo ansambli “Ķipari”; Latvijas moldāvu kultūras centra kolektīvu “Dačija”, kā arī izbaudīt skaistu svētku noslēguma koncertu ar grupu “Cryin’ White”, Elīnu Kopteļevu.

Lielus un mazus priecēs dažnedažādas radošas aktivitātes: sejiņu apgleznošanas studija, Krustmātes Agates rudens darbnīca, putnu būrīšu un barotavu izgatavošanas darbnīcā, trušu pilsēta un citas aktivitātes. Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem, kā jau katru gadu, būs iespēja vizināties ar “Lecīgo slieku” un zirgiem.

Īpašs pārsteigums pasākuma apmeklētājiem – sveiciens no saulainās Moldovas - gan dziesmā, gan dejā, gan arī nobaudot un pašu rokām radot Moldovas tradicionālos ēdienus.

Vairāk informācijas par pasākumu sekos.

 

Skatīt vairāk