Svētdiena, 19. Augusts, 2018

Pasākumi

Atlasīt Atjaunot

Ēnu diena Jelgavas novada pašvaldībā

14. februārī (2018) 09:40 - 14:00  Jelgavas novada pašvaldība, Pasta iela 37, Jelgava  Dace Vīpule - Kuļika  26469253

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. Šobrīd ir atvērta skolēnu pieteikšanās vakancēm ēnu dienā, kas šogad norisināsies 14. februārī.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Arī Jelgavas novads tradicionāli aktīvi iesaistās ēnu dienas aktivitātēs un aicina jauniešus iepazīt sev interesējošās profesijas. 2018.gadā pašvaldībā pieejamas 9 vakances:

• Jelgavas novada domes priekšsēdētājs
  • Jelgavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jomā
  • Jelgavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks labklājības un sociālajā jomā
  • Speciāliste interešu izglītības jautājumos
  • Izglītības pārvaldes vadītāja
  • Jaunatnes lietu speciālists
  • Galvenais speciālists karjeras izglītības jautājumos
  • Izglītības pārvaldes vadītājas vietnieks saimnieciskajos jautājumos
  • Galvenais speciālists izglītības satura un programmu jautājumos

Ēnu dienas norises programma Jelgavas novada pašvaldībā

Jelgavas novada pašvaldības "Ēnu devēja" profils: http://enudiena.lv/apskatit/enu-devejs/1511