+A A
Trešdiena, 20. Februāris, 2019
Smuidra, Vitauts, Smuidris
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Pasākumi

Atlasīt Atjaunot
 

Abgunstes muižas svētki

19. augustā (2018)  Abgunstes muiža 

19. augustā muižas svētki tiks atzīmēti Zaļenieku pagasta Abgunstes muižā.  Abgunstes muižas saimnieku sagatavotā svētku programma iepriecinās gardēžus, jo būs iespēja baudīt dažādus pasaules valstu ēdienus, kā arī vakara daļā viesus priecēs koncerti, izstāde un radošas nodarbības.

 Saimnieki – Asnāte un Jānis Avotnieki trīs gadu laikā, piesaistot projektu līdzekļus, ieguldot biedrības finanses un gūstot arī pašvaldības atbalstu, muižu pārvērtuši līdz nepazīšanai. Muižā saglabājot senās muižas liecības, atjaunotas vairākas telpas un iekārtots amatniecības centrs. Saimnieki muižu prezentē kā radošuma rezidenti. Arī Abgunstes muiža šogad ielūdz apmeklētājus jau uz trešajiem muižas svētkiem.

“Abgunstes muižas svētki šogad tiks svinēti visas dienas garumā. Dienas pirmā daļa būs veltīta keramikas simpozija "Mālēdiens" noslēgumam - vēlajām brokastīm, kur dažādu pasaules virtuvju ēdieni tiks servēti uz divu nedēļu laikā radītiem mākslas darbiem. Vēlos norādīt, ka šai aktivitātei nepieciešama obligāta rezervācija. Savukārt no pulksten 17.00 muiža gaidīs viesus uz koncertu, radošām darbnīcām, izstādi un vakariņām, kuras šoreiz piedāvās vairāki pavāri. Pasākuma kulminācija gaidāma pēc pulksten 21.00, kad paredzēts ugunsskulptūru dedzināšanas noslēgums! Ieeja  pasākumos ir par ziedojumiem,” stāsta biedrības “Radošuma meka” pārstāve Asnāte Avotniece.

Skatīt vairāk